• Головна
  • Новини
  • Студенти Нью-Йорка зібрали кошти на апарат для порятунку українських діток у Львові

27.11.2022, 12:44

Студенти Нью-Йорка зібрали кошти на апарат для порятунку українських діток у Львові

Студентська організація American Students for Health університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук зібрала кошти на сучасний веносканер "AIMVEIN PRO 2.0 PLUS" для лікування новонароджених діток Центру неонатології дитячої лікарні святого Миколая у Львові.

Одним із організаторів цього збору був 19-річний студент Даніель Разгоняєв, який народився у США, але за походженням – українець. Він дуже хотів допомогти, тому з друзями оголосили збір коштів. Відтак, усі зібрані гроші вони передали у БФ "Крила надії", щоб придбати це обладнання.

Веносканер "AIMVEIN PRO 2.0 PLUS" – це апарат, що потрібен для візуалізації кровоносних судин у дітей, зокрема, новонароджених, під час забору крові чи венепункції. Адже вени в них – майже непомітні. Сканування дозволяє мінімізувати біль і травматизацію під час таких процедур.

"Настуні, крихітній дівчинці, вже трішки більше двох тижнів. Після народження у дитини розвинулось одне з найтяжчих захворювань неонатального періоду – синдром аспірації меконію. Її лікування триває, і зараз дівчинка вчиться дихати та їсти самостійно. Кожні кілька днів Насті встановлюють катетер для введення необхідних ліків. А веносканер – це можливість зменшити кількість проколів та біль, якого може завдавати процедура для крихітки", – пояснюють у Центрі неонатології дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

До слова, саме такої допомоги щодня у Центрі неонатології потребує до 30 немовлят.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: