• Головна
 • Новини
 • Стартував фінал нацвідбору на Євробачення-2020 (онлайн-трансляція)

22.02.2020, 19:11

Стартував фінал нацвідбору на Євробачення-2020 (онлайн-трансляція)

У київському Палаці культури КПІ розпочався фінал національного відбору представника від України на “Євробачення-2020”.

Трансляцію проводить Суспільне мовлення.

У фіналі вийдуть на сцену шестеро учасників нацвідбору - по три переможці з першого і другого півфіналів. Вони виступлять у такому порядку: 1) Krutь із піснею “99”, 2) Jerry Heil із піснею Vegan, 3) Gо-A з піснею “Соловей”, 4) David Axelrod із піснею Horizon, 5) Khayat із піснею Callforlove і 6) Tvorchi з піснею Bonfire. Судді і глядачі спільними зусиллями мають обрати переможця.

Нагадаємо, 8 лютого у першому півфіналі нацвідбору перемогли Jerry Heil з піснею Vegan (13 балів, з яких 7 балів від журі, 6 дали глядачі), гурт Gо-A з піснею “Соловей” (13 балів, з яких 6 балів дали судді і 7 балів -глядачі) і Krutь з піснею “99” (16 балів; і судді, і глядачі дали по 8 балів).

15 лютого у другому півфіналі нацвідбору переміг гурт Tvorchi з піснею Bonfire (по 8 балів від суддів і глядачів), співак Khayat з піснею Call for love (по 7 балів від суддів і глядачів) і співак David Axelrod з піснею Horizon (6 балів від суддів, 5 балів від глядачів).

“UA: Перший” та СТБ проводитимуть разом нацвідбір на “Євробачення” до 2021 року.

У 2020 році музичний продюсер національного відбору - Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів - Сергій Притула. Креативна продюсер - Наталя Франчук. Члени журі - Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов.

“Євробачення-2020” відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. Фінансову підтримку переможцю національного відбору у 2020 році під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі надає Суспільне мовлення. Витрати, пов’язані з кастингом і телевізійною частиною національного відбору, бере на себе телеканал СТБ.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: