• Головна
  • Новини
  • Стало відомо, скільки навчальних закладів Львівщини готові до безпечного проведення занять

03.08.2022, 13:26

Стало відомо, скільки навчальних закладів Львівщини готові до безпечного проведення занять

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до проведення занять у своїх приміщеннях, це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і вони зможуть розпочати навчальний процес безпечно

Про це повідомляють на сторінці Львівської обласної ради.

"В області обстежено близько 70% навчальних установ, впродовж наступних двох тижнів плануємо перевірити решту закладів", -  розповів  директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска.

Форму навчання відповідно до законодавства визначає педагогічна рада закладу спільно з батьками, які також можуть приймати індивідуально рішення щодо навчання своїх дітей. Якщо школи матимуть таких учнів, які не готові зараз відвідувати школи, то пропонується  підключати таких учнів до дистанційної форми навчання в інших закладах освіти.

Окрім того, за словами Олега Паски, освітяни паралельно готуються до дистанційного навчання. 

"Відповідний досвід проведення занять через онлайн-платформи у нас є, він є одним з кращих в Україні. В тому числі й завдяки тому, що ми передбачили в обласній програмі кошти на підготовку та навчання наших вчителів. 

Щодо профтехосвіти, то є бачення, щоб вони вчилися або в очно, або у змішаній формі.  Стосовно вищої школи, то обговорюється варіант, щоб перший та останній курс навчалися при можливості в закладах освіти, решту – дистанційно."

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: