• Головна
  • Новини
  • Справу про «трубу Медведчука» скерують до суду наприкінці року

20.07.2021, 13:59

Справу про «трубу Медведчука» скерують до суду наприкінці року

Спеціалізована антикорупційна прокуратура у грудні скерує до суду кримінальне провадження за підозрою експертки Ольги Конопліної у допомозі забрати у держави частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» і передати її ймовірному оточенню народного депутата Віктора Медведчука.

Про це йдеться в рішенні Вищого антикорупційного суду від 16 липня, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, у травні НАБУ і САП завершили розслідування справи Конопліної. Від тоді вона та її захисники ознайомлюються з матеріалами розслідування. Водночас, на думку органів правопорядку, підозрювана та її захисники зволікають з процедурою, а тому їм необхідно встановити кінцеву дату. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково і встановив строк до 30 листопада. До цієї дати захист може ознайомлюватися зі справою, а після – САП скерує обвинувальний акт до суду.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили експертці про підозру у зловживанні повноваженнями та у введенні в оману суду. За версією НАБУ, підозрювана склала завідомо недостовірний висновок, який став підставою для винесення рішення Господарського суду Рівненської області, який у серпні 2017 року відмовив у визнанні права власності на частину нафтопродуктопроводів «Самара – Західний напрямок» за державою. На думку детективів, експертка винесла цей висновок в інтересах ТОВ «Прикарпатзахідтранс», яке отримало у власність частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок».

Раніше ВАКС заарештував частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» і передав його в управління Національного агентства з розшуку та менеджменту активів. Пізніше апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: