Представник обвинувачення у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета оголосив під час засідання у Шевченківському райсуді Києва обвинувальний акт.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Після цього суддя опитала обвинувачених у справі – Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, Яну Дугарь - щодо їх анкетних даних, освіти, наявності неповнолітніх дітей, сімейного стану, освіти, державних нагород, а також – чи розуміють вони суть обвинувального акту і чи погоджуються з написаним у ньому.
Усі обвинувачені зазначили, що не визнають свою вину.
Наразі суд розглядає питання щодо зміни запобіжного заходу Антоненку за клопотанням, яке раніше подав його адвокат Дмитро Круговий.
При цьому суд відмовився дозволити Антоненку сидіти поруч із його захисниками.
Відповідно до клопотання, Антоненку просять змінити запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання.
Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок вибуху автомобіля.
12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр фігурантам справи. Слідство підозрює лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, медсестру парашутно-десантного батальйону Яну Дугарь та ветерана АТО Андрія Антоненка.
Дугарь у травні 2020 р. обрали запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 168 тис. гривень.
11 серпня Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід Кузьменко на цілодобовий домашній арешт. Антоненко залишається у СІЗО.
4 вересня суд визначив присяжних у цій справ. Таким чином, суд розглядатиме справу у такому складі: двоє професійних суддів – Оксана Голуб і Марина Антонюк, і троє присяжних – Григорій Фірсов, Наталя Глоба і Юрій Михайленко.
Фото: facebook.com/freeDrKuzmenko
За темою
- На Львівщині першого заступника сільського голови викрито на одержанні 4 000 доларів США хабаря
19.09.2024, 22:30
- Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон суд залишив під вартою
19.09.2024, 15:05
- На Стрийщині земельну ділянку зі ставком повернуть територіальній громаді
11.09.2024, 23:21
- У Франківську чоловік, який допоміг синові втекти від військових, чекатиме судового рішення під вартою
11.09.2024, 15:26
- У Львові судитимуть вісьмох бойовиків, які воювали в окупаційних військах рф
10.09.2024, 23:22
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми