04.04.2021, 11:36

Список тих, хто не потрапили в топ-10 контрабандистів

Вихідні списки контрабандистів для засідання РНБО готувала СБУ. Потім ці списки обговорювали на Банковій і в результаті членам РНБО була представлена ​​на затвердження вже відома десятка. У той же час ряд імен не потрапили в список тих, проти кого рішенням РНБО вводяться санкції.

Видання  ZN.UA  оприлюднило імена тих, хто міг, але не потрапив до переліку подсанкціонних контрабандистів, інформує Цензор.НЕТ.

Хто ж "загубився"?

1. Власник "Преміум-пакету", про який так багато знають в СБУ і особисто глава СБ СБУ пан Наумов - Акст Олександр (громадянин Німеччини).

2. Полуситок Володимир (Львів)

Колишній митник, був заступником начальника оперативного управління по боротьбі з контрабандою та митними правопорушеннями - начальник відділу провадження у справах про порушення митних Львівської митниці, зараз бізнесмен.

Колишній начальник Галицької митниці Володимир Цабак говорив про Полусітке як про контрабандистів.

3. Табунщик Руслан (Одеса)

Колишній одеський міліціонер, зам начальника управління по боротьбі з торгівлею людьми. Був депутатом облради від "Батьківщини". У 2018 йому спалили два будинки. Місцеві видання "Думська" і "Депо. Одеса" писали про його причетність до обналу і контрабанді.

4. Сердюк Сергій (Одеса)

Колишній співробітник Генпрокуратури, фігурував у справі про крадіжку 37 танкерів з порту Одеси. Про причетність Сердюка до контрабанди говорив тодішній керівник Мирослав Продан.

5. Бабич Максим (Одеса)

Бізнесмен, який згадується в журналістському розслідування Плінского про контрабанду в порту Одеси. 

6. Семенцов Ростислав (Одеса)

Брат екс-начальник Департаменту захисту економіки Нацполіціі Одеської області Семенцова Олексія - нині депутата облради від "Слуги народу". Про "роботі" братів в Одеському порту докладно писав Юрій Бутусов .

7. Фальковський Валерій (Одеса)

Бізнесмен, колишній начальник відділу митного оформлення №3 митного поста "Одеса-вантажний". При звільненні не здав службове посвідчення .

8. Слюсарев Вадим (Харків)

Колишній харківський прикордонник, колишній радник Сергія Трофімова з ОП, формував списки кандидатів від "Слуги народу" на виборах до Верховної Ради. У розслідуванні "Схем" згадується справа про контрабанду сигарет, де фігурувало його фірма.

9. Олександр Черепинський (Харків)

Бізнесмен, який  згадується в розслідуваннях проекту "Наші гроші" про сумнівні закупівлі в аеропортах .

10. Романенко Геннадій (Київ)

Колишній митник, згадується в розслідуванні "Бігус Інфо" , депутат Василевська-Смаглюк писала про обшуку ДБР у справі про контрабанду.

Як повідомлялося, раніше президент Зеленський заявив, що проти  "топових" контрабандистів України введені персональні санкції.

Пізніше був оприлюднений список топ-10 контрабандистів, проти яких запровадили санкції. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Уляна Парпан

  Виклики віртуальної освіти: суб’єктивний погляд

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: