За попередніми даними від поліції та церкви, сьогодні, 31 березня, у Львові у спільній молитві об’єдналось близько 60 тис осіб. Хресна Дорога зібрала рекордну кількість учасників, повідомили у ЛМР.
Сьогодні, у Хрестопоклонну неділю, вулицями Львова проходить молитовна Хресна Дорога. Цьорогіч молитва присвячена вшануванню Року Родини та постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького). Очолив Хресну ходу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ. Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною також взяв участь у спільній молитві.
Хресна хода розпочалась біля храму святого Архистратига Михаїла, а завершилась на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра. Молитва складається з 15 молитовних стоянь.
У спільній молитві беруть участь: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти різних навчальних закладів міста Львова, представники влади міста і області. Цьогоріч програму Ходи підготували студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.
«Така рекордна кількість осіб на спільній молитві у Львові — мабуть вперше. Сьогодні для України відповідальний день. І в цей день близько 60 тис осіб спільно помолились за сім’ю, за мир, за те, що для кожного є найдорожчим і найбажанішим. Молитва кожного з нас є цінною для Господа, а таке численне єднання людей — це, в першу чергу, великий вияв для усіх нас любові один до одного, до Господа», — коментує Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».
За темою
- Вулицями Львова пройшла загальноміська молитовна Вервиця
06.10.2019, 17:04
- Парафія святого Антонія проведе у Львові процесійну ходу
30.05.2019, 16:10
- Дві римо-католицькі парафії проведуть у Львові хресну ходу
19.04.2019, 11:11
- Сиховом пройшла молитовна Хресна Дорога
14.04.2019, 20:31
- У Львові відбувається молитовна Хресна Дорога
31.03.2019, 17:17
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні