Українська виконавиця Rionna, яка нещодавно дебютувала з синглом «Бомбей» ділиться з слухачами наступною роботою під назвою «Бай-бай»
Крик душі співачки зачіпає найтонші фібри душі та звертається до дівчат, які можливо, втратили віру в себе.
Rionna каже: «Дівчата, ми могутні і можемо робити нереальні речі! Розвивайте себе, любіть себе! Робіть себе щасливими: це круто!»
Хочете ви того, чи ні, пісня заставляє вас качати головою в такт качовому біту, що доповнюється українськими мотивами та органічно переплітається з ними.
Артистка закликає своїх слухачів прагнути великого та йти до нього! «Дійте», – каже Rionna. Також вона хоче донести думку, що життя одне, тому важливо не гаяти часу та розвивати і пізнавати себе, вірити в себе і ніколи не зупинятись!
Не зважаючи на те, що пісню доводилося записувати одночасно в Україні та Індонезії, співачка каже, що труднощів не виникало, оскільки було неймовірно велике бажання, а це – найголовніше!
Натхненницею пісні є і залишається майбутня зірка української сцени – співачка Rionna.
Сингл «Бай-бай» доступний на всіх музичних майданчиках країни. Зроби гучніше!
За темою
- "Пекельні болі": донька Тетяни Шеліги відверто розповіла про останні дні акторки
07.07.2025, 18:20
- Львівський хор Гомін вирушає у тур Україною
03.07.2025, 16:48
- Львівський науковець підготував посібник із міжнародного захисту прав людини для вступників до магістратури
30.06.2025, 22:00
- Вірш 16-річної дівчинки з Сум увійшов до поетичної збірки ЮНІСЕФ «Поезія заради миру»
24.06.2025, 13:08
- На передовій загинув відомий художник-монументаліст Михайло Климченко
17.06.2025, 11:49
Обговорення
Культура
ТОП
На трасі Львів — Шегині перекинувся автобус із дітьми: рятувальники визволяли постраждалих, рух ускладнено
Небо розірвалося: на Львівщині зафіксували смерч після потужної бурі
Підприємець з Турки під слідством через скандальний «донат» під відео з ударами по ТЦК
У Львові потужна злива затопила автостоянки
Дівчинка зі Львівщини зникла на пляжі в Одеській області — знайшли за шість кілометрів від місця відпочинку
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство

Михайло Цимбалюк
80 років Статуту ООН: Україна як форпост міжнародного правопорядку

Василь Чорний
Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє