• Головна
  • Новини
  • Соня Морозюк розказала, де взяла гроші на елітну нерухомість в Києві

13.01.2024, 17:06

Соня Морозюк розказала, де взяла гроші на елітну нерухомість в Києві

Українська художниця Соня Морозюк, у власності якої АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів) знайшло дві квартири, пояснила, як придбала їх із різницею в два місяці влітку 2022 року. За її словами, з нерухомістю допоміг батько.

Це нібито трапилося ще до знайомства Морозюк із сином фігуранта корупційного скандалу Романом Гринкевичем. Про це «художниця сенсів» розповіла в Instagram. Вона додала також фото двох документів.

«У відповідь на звинувачення, що у »мене знайшли дві квартири«. Квартири є. Але. Одну купив мій батько (продавши до цього нерухомість у Харкові), і оформив частку на мене. Він є платником. Це його гроші, не мої. Другу я купляла з частковою допомогою батька, і він є співвласником... З Романом Гринкевичем ми познайомилися майже через рік після цих покупок», – написала українка.

Якщо вірити її словам та фото документів, одна квартира була куплена 2 червня 2022 року, а друга – 16 серпня того ж року.

Також художниця вперше прокоментувала, звідки у неї нежитлове приміщення-майстерня площею 122 квадратних метрів, вартість якого оцінюють у 4,6 мільйони гривень.

Як розповіла Морозюк, це майно вона придбала за власні кошти. Вищезгадана сума – її приблизний річний дохід.

Отже, підсумовуючи, 25-річна художниця вже пояснила, що за час карʼєри встигла зібрати кошти за частину квартири, майстерню, авто PORSCHE CAYENNE 2015 року випуску за 33 тисячі доларів і безліч люксових прикрас, аксесуарів та одягу, вартість яких порахували журналісти.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: