23.08.2019, 13:47
Сьогодні відзначать найкращих спортсменів Львівщини та легендарних футболістів «Карпат»
Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України відзначать найкращих спортсменів Львівщини, легендарних футболістів "Карпат" та інших заслужених спортсменів і тренерів.
Урочисті заходи, організовані НОК України у Львівській області, відбудуться у центральному атріумі ТРЦ Victoria Gardens (Львів, вул. Кульпарківська, 226 А). Початок заходу – 17:00.
23 серпня 2019 року, коли на державному рівні святкуватиметься День Державного Прапора України, виконком відділення НОК України та Олімпійська рада Львівщини запрошують усіх бажаючих: львів’ян та гостей міста, аматорів та шанувальників спорту – долучитися до урочистої церемонії відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками липня цього року. При цьому відразу двоє спортсменів будуть вшановані олімпійською громадою та партнерами регіонального олімпійського відділення: – це представники стрільби з лука львів’яни Георгій Іваницький та Сергій Макаревич (тренери: Заслужені тренери України Тетяна Образцова, Василь Ткачек та Любов Юсько). Це визнання львівські лучники здобули завдяки спільному командному успіху на змаганнях четвертого етапу Кубка світу зі стрільби з лука в Берліні. Чоловіча збірна команда України у складі якої виступали двоє львів’ян, а саме Георгій Іваницький та Сергій Макаревич, а також Олексій Гунбін із Сум, повернулися додому із срібними нагородами.
Також відбудеться вручення посвідчення «Заслужений тренер України» Олександру Миколайовичу Калиниченку і відзначення кращого спортсмена Львівщини на XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (Баку) Георгія Лукашева (плавання).
Окрім цього, за вагомий особистий внесок у розбудову львівського футболу, багаторічну активну спортивну діяльність та з нагоди відзначення 50-ліття здобуття Кубку Радянського Союзу, 30-річчя відродження ФК «Карпати» (Львів) та 125-річчя відновлення Олімпійського руху почесними грамотами відділення буде нагороджено низку легендарних львівських футболістів та відомих громадських футбольних діячів.
За темою
- Українська режисерка Жанна Озірна отримала міжнародну премію на Каннському кінофестивалі
18.05.2026, 12:28
- Макрон вручив Меркель найвищу нагороду Франції
04.11.2021, 16:34
- Зеленський нагородив орденом регіонала, який виступав проти Майдану
26.08.2021, 09:28
- Витягала поранених під Шумами: військовий медик отримала орден Богдана Хмельницького
09.04.2021, 17:58
- Блохіну вручили орден князя Ярослава Мудрого
22.12.2020, 14:55
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
Франківські хірурги видалили уламок біля сонної артерії бійця
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні