Слідчі Головного управління поліції з’ясовують деталі дорожньо-транспортної пригоди зі смертельним наслідком у селищі Великий Бичків, що на Рахівщині. У справі призначено ряд експертиз
Про це повідомив Відділ комунікації поліції Закарпаття.
Отже, вчора, 28 серпня, близько 17:50 до поліції від надійшло повідомлення про аварію у селищі Великий Бичків Рахівського району.
За викликом на місце події прибули співробітники поліції, які попередньо встановили обставини ДТП. Відомо, що 41-річний водій «ВАЗ-2107», мешканець селища Великий Бичків, здійснюючи маневр розвороту у невстановленому місці допустив зіткнення з автомобілем «AUDI», яким керував 18-річний односелець. Останній їхав позаду ВАЗу в попутному напрямку.

Внаслідок ДТП водій «ВАЗ» разом зі своїм 6-річним пасажиром були госпіталізовані до лікарні. Згодом у реанімаційному відділенні 41-річний чоловік помер. Дитину після медобстеження відпущено додому.
Інший водій тілесних ушкоджень не отримав. У лікарні його освідчили, за кермом чоловік перебував тверезий.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди, що призвела до смерті, слідчі Головного управління поліції Закарпаття внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Обидва транспортні засоби правоохоронці помістили на арештмайданчик.
Для з’ясування всіх об’єктивних обставин аварії у справі буде призначено ряд експертиз. Досудове розслідування триває.
За темою
- На дорозі Рогатин - Львів перекинулась «Шкода Фабія» - водій загинув
14.02.2022, 09:40
- Жахлива ДТП на дорозі Київ - Одеса - загинуло 5 людей, серед них 8-річна дитина
13.02.2022, 22:29
- Бус врізався у дерево - водій загинув. Фото
12.02.2022, 14:44
- Звільнено начальника поліції Харківської області - спроба фальсифікації обставин ДТП за участі Ярославського
10.02.2022, 23:57
- У Львові судитимуть водія маршрутки, який збив двох жінок: одну з них він протягнув на бампері 7 км
10.02.2022, 16:43
Обговорення
Ужгород
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми