Партія "Слуга народу" обрала головою своєї політичної ради голову однойменної фракції у Верховній Раді Давида Арахамію.
Про це повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.
"Щойно на першому засіданні новоствореної політради "Слуги народу" обрали головою політради David Braun (Давида Арахімію)", - написала вона.
Кравчук повідомила, що також було обрано 4 заступники голови політради - ними стали перший заступник голови Ради Руслан Стефанчук, сама Кравчук, депутати Ради Андрій Мотовіловець і Вадим Галайчук.
Секретарем політради обрано Анатолія Остапенка.
Також, згідно з рішенням з'їзду партії в суботу, до політради увійшли депутати Артем Культенко, Роман Коптєлов, Олена Шуляк, Галина Янченко, Олександр Мережко, Михайло Радуцький, Микита Потураєв, Андрій Герус.
Крім цього, членами політради стали віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, міністр юстиції Денис Малюська, міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.
За темою
- Депутат від «Слуги народу» влаштував конфлікт із журналістами і знищив їхній телефон
29.05.2026, 18:23
- Холодова виключили зі «Слуги народу»
31.07.2023, 21:32
- Депутати вимагають відставки голови МВС після розслідування ДТП з Трухіним
02.02.2022, 10:12
- Ще одного «слугу» вигнали з фракції
16.11.2021, 15:09
- Корнієнко відмовився очолювати Слугу народу
08.11.2021, 14:21
Політика
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
1 серпня: що треба знати про цей день
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні