• Головна
  • Новини
  • Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в «Нафтогазвидобуванні»

15.04.2021, 16:07

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в «Нафтогазвидобуванні»

Нардеп "Слуги народу" намагається "віджати" акції найбільшої газодобувної компанії "Нафтогазвидобування", залучаючи Напівзвіра, Нодара, Суто, Молдавана та других кримінальних ватажків України, а також кума Путіна Віктора Медведчука, і домовитись з бандитом Андрієм Мельником Про надання необхідних свідчень в обмін на частку 2,5% компанії.

Запис такого змісту міститься в матеріалах кримінальної справи, і з текстовим фрагментом цього запису Цензор.НЕТ ознайомився після передачі справи до суду.

Народний депутат "Слуги народу" Олег Семінський неодноразово виступав зі звинуваченнями про його викрадення бандитами з 2012 по 2015 рік, звинувачуючи в замовленні цього злочину екс-міністра транспорту Миколи Рудьковського. Група пов'язаних з криміналом людей знаходиться під слідством у цій справі з 2015 року. У своєму інтерв'ю в січні 2021-го Семінський зажадав оформити на нього 10% найбільшої газодобувної компанії "Нафтогазвидобування", в якій раніше працював директором, стверджуючи, що цю частку Рудьковський йому пообіцяв при створенні компанії 10 років тому. Чи не отримав необхідну частку, і влада почала діяти. 25 лютого, незабаром після інтерв'ю, Служба безпеки України висунула підозра Рудьковському у викраденні Семінского.

Рудьковський всі звинувачення категорично заперечує і називає справу інструментом вимагання частки компанії.

Цензор.НЕТ про всі перипетії навколо Нафтогазвидобування писав багато разів.

Але зараз в справі виявився новий сенсаційний поворот: за даними джерел Цензор.НЕТ, Головне управління по боротьбі корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України від 10 жовтня 2020 року зробило запис розмови народного депутата Семінського з Андрієм Мельником. Це вже само по собі драматично, оскільки саме Мельника Семінський раніше багаторазово називав своїм безпосереднім викрадачем в 2012 році!

І тепер це не просто зустріч - це народний депутат щось обговорює з підозрюваним у бандитизмі.

Запис законна, здійснена за дорученням прокурора Офісу генпрокурора Д.Крівовяза і з санкції слідчого судді Київського апеляційного суду Миколюка О.В. в рамках стеження за Мельником, підозрюваним у справі.

Але вийшло, що Семінський, поговоривши з Мельником, який перебував під наглядом СБУ, допоміг слідству вийти на самого себе.

Саме проти Мельника висунуті підозри у викраденні Семінського в 2012 році. Здавалося, все очевидно, і суд повинен дати оцінку всім фактам, покарати винних. Однак Слуга народу вирішив домовитися з бандитом, щоб той ... дав вигідні народному депутату показання, а в обмін запропонував частку акцій компанії Нафтогазвидобування, яку Семінський планує відібрати у Миколи Рудьковського! Ці свідчення повинні були стати основою обвинувачення проти екс-міністра в кримінальному злочині.

Навіщо ж звертатися до бандита, якщо ти - високопоставлений представник партії влади, народний депутат? Судячи з запису, Слуга народу до того як висувати підозри вирішив здійснити спробу відібрати пакет акцій у Рудьковського без всякого суду - через ватажків української мафії і керівництво партії "Опозиційна платформа-За життя"! Так, Семінський каже, що привернув нардепів "Опозиційною платформи-За життя" Віктора Медведчука і Нестора Шуфрича. При цьому Медведчука Слуга народу називає "арбітром всієї цієї ху..ні".

Цікаво, що, як заявив Рудьковський в інтерв'ю Дмитру Гордону, активну підтримку Семінський в Офісі президента надає також глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, який заносить інформацію у справі і президенту, і генеральному прокурору. Справа Семінського розглядається на найвищому рівні, його доповідав президенту особисто заступник генерального прокурора Олексій Симоненко. Здається, там багато повинно бути дуже цікавих відео і аудіозаписів, хотілося б побачити все.

Отже, розмова нардепа з підозрюваним "авторитетом" відбувся 10 жовтня 2020 року в офісі "Слуги народу" на вулиці Костянтинівській, 15-А, і діливcя близько двох годин. "Цензор" публікує ряд фрагментів бесіди.

Фрагмент 1. "Зірки мене обрали, я став Слугою народу, і тепер в команді президента. І який би грім ні грянув, я тут чотири роки, причому зі мною Дубинський і все бл ... дь 240"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 01

"Семінський: - Склалося так - зірки мене обрали, я потрапив в команду, слава Богу, затвердили мене на 205-му окрузі, я став Слугою народу, і тепер я в команді президента. Що б не сталося, як би не сталося, який б грім ні грянув або Папа Римський подзвонив, поки я тут, а я тут чотири роки, причому зі мною Дубинський, ну вся команда, всі бл..дь 240 ...

Ну є там різношерсті моменти, але знають всі мою історію. Ну, Ірина Валентинівна ... (генпрокурор Ірина Венедиктова, - ред.) Сусідка ось сидить.

Коли Молдован зайшов ... якого х ... він туди приперся, я зрозуміти не можу. (Очевидно, Ериняк відвідував Верховну Раду, - ред.).

Мельник: - Тобі потрібно було зробити мені просто один дзвінок, ти уявляєш, що б було? Коли ми були тут, я б його розчавив прямо у Верховній Раді, прибив би і пішов, а ти б його взяв ... ".

Фрагмент 2. "З тебе потрібна допомога, короткі свідчення ... Андрюха, ми повинні взяти своє"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 02

"Семінський: - Будемо зустрічатися з усією цією х ... не. Ми принципово домовилися. Найголовніше, що домовилися. Загальні люди, йдемо разом.

Мельник: - Так.

Семінський: - Але дивись, з тебе потрібна допомога, сам розумієш яка. Короткі свідчення.

Мельник: - Показання ... Показання ми з тобою не розмовляли ... Ніяких свідчень. Ми повинні сісти за стіл. І нам повинні прогарантувати, що що все буде рівно, ми повинні сісти за стіл і закрити всім. Якщо ви хочете, щоб ситуація ця закривалася, ми все тиснемо руки, щоб вона не піднімалася вгору. Або все будуть фігуранти.

Мельник: - На коли будемо планувати?

Семінський: - Давай наступного тижня. Там єдине питання, присутність фізичне всіх клієнтів.

Мельник: - А чого? Може когось не бути?

Семінський: - Нестор мені вже сказав, що Тараса наступного тижня не буде. А може спи ... л. Це ж Нестор.

Мельник: - Я ж тобі кажу, я присутній за столом, я говорю немає і ми говоримо ... бл ... .них ... А скажи, будь ласка, ось у нас 25 залишилося ... 25 які на Рудьковського ... ми повинні забрати всі 25 (сім'я Рудьковського володіє 25% акцій Нафтогазвидобування, - ред.).

Семінський: - Ось з цього буде і п'ять ... Залежно від того, як піде процес. Ми ж записали. Я собі записав. П'ять. Два і п'ять. Андрюха, ми повинні взяти своє "

Фрагмент 3. "У мене ж документального немає"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 03

"Семінський: - З моменту отримання ліцензії 2003 року, коли ми отримали ліцензію до кінця 2010 я отримував лише зарплату, більшу, ну там 100 тисяч була зарплата ... Конфлікт в тому, що Рудьковський не оформляв, на жаль ...

Мельник: - Він на тебе не оформив 10% ...

Семінський: - Чи не оформив, у мене ж документального немає ...

Мельник: - Ааа, ти просто був директором ... "

Фрагмент 4. "Я в парламенті не дам цю історію зупинити. Ти можеш допомогти, щоб дорога була короткою"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 04

"Семінський: - Ну я думаю, що в парламенті я вже не дам цю історію зупинити бо ... ось уже рухаємося до кінця і все це прекрасно розуміють, що ось цю тема є. Так, тому ти маєш рацію, що потрібно сісти, подивитися одному одному в очі. у нас в цій історії збігаються дуже добре. а ти можеш допомогти реально, щоб ця дорога не була довгою, а була дуже короткою ".

Фрагмент 5. "Це буде два і п'ять, але реальних, я тобі як чесний комерс чесному спортсмену ... Показання"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 05

"Мельник: - Один і шістдесят сім це була моя частка, а тепер я хочу 5%, мені 5% моєї частки, я хочу свої 5%.

Семінський: - Чи не много?

Мельник: - Ні.

Семінський: - Андрій я тебе почув. І я відразу задаю питання, якщо це буде два і п'ять, але реальних (очевидно, мова йде про 2,5% акцій, - ред.). Ти повинен зрозуміти одну х..ню ... Ми по цьому епізоду, зараз, природно ... Ми з тобою знаєш на чому потиснемо руку, я думаю, ти погодишся, що ми йдемо разом і я тебе як чесний комерс - чесному спортсмену ... ми зараз сядемо і домовимося, що з приводу цієї ситуації комфортно вирішимо в разі, якщо у нас все вийде. А у нас все повинно вийти. Ти розумієш ось це.

Мельник: - Ну, звичайно. Можна сказати, що 2,5 - це теж немало з цифри, з ярда.

Семінський: - Дивись, працюємо ось над цією х ... нею. Ще раз кажу, мені потрібна від тебе допомогу, щоб цей шлях ... Повинен бути все законно ... Знову ж кримінально-процесуально ... Показання ...

Мельник: - Звичайно ".

Фрагмент 6. "Суд, нормально я їм подякував"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 06

"Семінський: - Ну все п'ять років ... я бл ... Ну ти розумієш, що я проводив своє власне розслідування. Суд, нормально я їм подякував ... Машини зробив.

Мельник: - Ти їм "лаве" дав, ти їм машини купив.

Семінський: - Значить, зараз так добре складається ситуація "

Фрагмент 7. "Моя кандидатура була взагалі на міністра енергетики"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 07

"Мельник: - Ти знаєш, Рудьковського сюди привезли не просто так, я тобі зараз поясню. Привезли в обмін на те, що буде добре ставлення.

Семінський: - А нах ... він потрібен? Хто буде ставлення налагоджувати.

Мельник: - Слухай, я тобі кажу як є, я знаю це 1000%.

Семінський: - Єрмак?

Мельник: - Він потім вліз. Він в цьому участі не брав.

Семінський: - Слухай, я тобі відразу скажу, тому що я Борисовичу говорив, моя кандидатура взагалі на міністра енергетики була (Єрмак Андрій Борисович, - ред.).

Мельник: - Я знаю. Тебе простягав Беня? (Коломойський, - ред.)

Семінський: - Мене запитували на предмет Бені, що я робив в Сан-Тропе (Семінський був присутній в Сен-Тропе в серпні 2020 го на весіллі Андрія Довбенко, "смотрящего" за реєстраторами Мін'юсту, разом з Андрієм Богданом, екс-главою Офісу президента , найлютішим ворогом Єрмака, - ред.) ".

Семінський: Може, не найкращий час. Я думаю, що мандат краще, ніж ось це. Те, що їх зараз усіх збивати там будуть. Є справи важливіші у нас тут.

Фрагмент 8. "Собі пишу-силовики"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 08

О. Семінський: - Тому що все складається ох * енно. І матеріали, і все. ... Так, дивись, щоб ми не забули, часу немає ... Документальна папір є, і що таке? Зустріч, документи ... Ну, це питання я вже потім ... Собі пишу - силовики ...

А. Мельник: - І підтверджуємо, що з кожної гривні, що ми починаємо отримувати - наприклад, на сьогодні у нас з тобою закріплено 2,5. Решта 2,5 ми вже обговорюємо далі.

О. Семінський: - Пишу - з одного рубля ти вважаєш взагалі 2,5 відсотка

А. Мельник: - Ну, раз ми йдемо разом ...

Фрагмент 9. "Він же арбітром був і є цією ху ... ні"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 09

А. Мельник: - Я не збираюся когось там рятувати. Я хочу для себе. І щоб ти зрозумів і нормально теж до цього поставився. Я хочу, щоб ми всі сіли за стіл.

О. Семінський: - У якому складі, ще раз?

А. Мельник: - У складі: я, ти, Циган потрібно щоб сидів обов'язково. Тут повинен сидіти Шуфрич обов'язково, Медведчук. Або, я думаю, він не сяде ... не захоче.

О. Семінський: - Чи не захоче?

А. Мельник: - Ну, може.

О. Семінський: - Він же арбітром був і є цією х ** ні.

А. Мельник: - Нехай сідає.

О. Семінський: - Але ми зробимо це технічно. Це ми зробимо сюрприз. Так я вважаю, що ми з тобою домовилися, ось, рухатися разом.

А. Мельник: - Так, ми повинні домовитися. Те, що ми домовилися, що ми рухаємося спільно, ми рухаємося разом. Я хочу поговорити про п'ять. Ми хочемо поговорити про цифру, закріпити її документально. З тобою прописати її.

О. Семінський: - Ну, прописувати ... Ну, добре, поговоримо.

А. Мельник: - Звичайно.

О. Семінський: - Ну, я тобі вірю. Я тобі вірю і готовий прописати. Ну, давай подумаємо, коротше. Ну, в принципі, я готовий.

А. Мельник: - Раз ми йдемо. Ми йдемо, ми щось забираємо?

О. Семінський: - Так.

А. Мельник: - Все, що ми забираємо - мої там, з того, що забрали.

О. Семінський: - Ну, дивись, ми з тобою повинні розуміти, що тут багато людей, які мені допомагають. Щоб ми розуміли, що будемо торгуватися, може, навіть за половину. Але це реально, це вірняк. Тому що те, що ти намалював - я розумію, ти зробив свою справу - але це синиця в небі, а ми говоримо про журавля, якого брати ручками. Я ось це відчуваю, я особисто відчуваю.

Фрагмент 10. "Ми б не злетіли без Нестора, а Нестор - це Медведчук"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 10

"Семінський: - У 2001-му у нас з'явився Нестор Іванович, без якого ми х .. б ... Я тобі відверто скажу, якби не Нестор, порвали нас з Колею" як Тузик грілку ". Ми б просто не злетіли без Нестора. Нестор - це, природно, Медведчук, який глава адміністрації і т.д. тобто, ми цей актив після касетного скандалу передали на певних умовах, потім забрали у Петра (Семінський неодноразово говорив в інтерв'ю про передачу нгд на час в управління Петру Порошенко, - ред.). Тому що все робиться ось цими руками.

Мельник: - Я знаю, ти говорив.

Семінський: - Дали, потім забрали, законно! Тому що була схема правильно зроблена. Петя тоді ... бл ... він в образі, ну він готовий мене просто живцем зжерти просто ... так кричав ... Ми забрали цей актив, у нас з'явився Нестор ...

Мельник: - Це в 2001 році.

Семінський: - Так, це я тобі все розповідаю ... Ось цього чепушіле бл ..., кримському, розумієш, який спи ... л директора, спи ... л 200 мільйонів доларів. Так таких грошей в той час ... прибутків таких не було в компанії (Йдеться про Юрія Єриняк, кримінальному ватажка з Криму на прізвисько "Молдован", який був затриманий у справі про викрадення Семінського, потім звільнений, - ред.).

Мельник: - Нестор, ти ж знаєш, що Нестор звернувся до Нодар ... (очевидно, мова йде про Нодар Асояне, він же Нодар Руставський - в ЗМІ відомий як злодій в законі, - ред.).

Семінський: - Я знаю ... Суто ... я все в курсі (очевидно, Суто Мамоян - народний депутат "Опозиційною платформи - За життя", якого в ЗМІ називають кримінальним «авторитетом», пов'язаним з Асояном, - ред.).

Мельник: - Нестор звернувся до Нодар, Суто, вони об'єдналися з Умкой, з нарик (за даними ЗМІ, Умка - кличка кримінального "авторитета" Сергія Олійника, Нарик - кличка кримінального "авторитета" Олександра Петровського, - ред.).

Семінський: - На момент зникнення, та коли я пропав, мені Коля (Рудьковський, - ред.) Був повинен порядку 50 мільйонів ... З моменту отримання ліцензії 2003 року, коли ми отримали ліцензію до кінця 2010-го, я отримував лише зарплату, більшу , ну, там, 100 тисяч була зарплата, з яких, в принципі, половина відразу йшла на витрати ... там, комісія по запасах (Державна комісія по запасах корисних копалин, тобто Семінський натякає, що частина його зарплати "йшла" чиновникам, - ред.). Тобто у мене там 50-60 заходило. Це була просто зарплата, менеджмент. Принципова х..ня і договір був акціонерів, що моїх, Семінського - 10%.

Мельник: - Плюс ти директор.

Семінський: - Плюс я директор, природно. Ну зарплату я отримую як директор, а дивіденд з моменту заснування компанії до кінця 2010 року у нас була нервова ситуація. Дуже бл ..., до відходу ... Ринат просто скористався ситуацією (Ахметов - нині головний акціонер нгд, - ред.). Звичайно, був використаний ось цей всередині конфлікт між акціонерами. Конфлікт був в тому, що Рудьковський не оформляв, на жаль, те, про що ми домовилися. Він весь час прикривався політикою.

Мельник: - Він на тебе не оформив 10%?

Семінський: - Чи не оформив, у мене ж документального немає, тільки за домовленістю ".

Фрагмент 11. "Планувалася" стріла "з Медведчуком, Козаком, Молдован, Рудьковський, Шуфрич, Семінський, Нодар, Суто, напівзвір. Бл ... дь, колектив, # бать його в рот"

Слуга народу Олег Семінський на записі СБУ ділив з бандитом частку в Нафтогазвидобуванні: Зірки мене обрали, я в команді президента. До того ж зі мною Дубінський, ну, вся команда, всі, бл...дь, 240 11

"Мельник: - Тут ситуація така, що Нестор пішов же до Нодар. Я просто не знаю, як ти сьогодні з Нестором.

Семінський: - Я з ним добре. Нестор - це мій друг і партнер.

Мельник: - Тобто ти Нестору довіряєш повністю?

Семінський: - Довіряю повністю, але Нестор Іванович - це людина, яка ...

Мельник: - Тепер скажи, Олег, тобі казав Нестор з приводу того, щоб зібратися і сісти всім за стіл?

Семінський: - Ооо, ось я ж тобі і хочу розповісти. Значить, планувалася "стріла", дуже велика "стріла" з Медведчуком, Козаком, Молдован, Рудьковський, Шуфрич, Семінський ...

Мельник: - А мене там не повинно було бути?

Семінський: - А, секунду, Нодар, Суто, напівзвір ... бл ... дь, колектив, # бать його в рот (за даними ЗМІ, напівзвір - кличка кримінального ватажка Андрія іману, - ред.) ".

Нагадаю, що 20 лютого 2019 року заступник начальника Нацполіціі В'ячеслав Аброськін написав: Сьогодні во время проведения оперативно-профілактичних ЗАХОДІВ працівнікамі крімінальної полиции спільно з Центральним міжрегіональнім управлінням у городе Киеве та Київській області ДМС України в одному Із столичних ресторанів БУВ Виявлення злодій в законі Нодар Руставській , а такоже злочинний російський авторитет Полузвір та їхни "прихильники". Відносно ціх "Шановна громадян" вірішуються питання про видворений за Межі Нашої країни геть ".

З цих фрагментів слід, що викрадений домовляється зі своїм викрадачем про фальсифікації кримінальної справи, щоб "віджати" частку в компанії, а також хоче залучити до вирішення питання "арбітра" Медведчука і Шуфрича, кримінальних "авторитетів" і при цьому користується підтримкою фракції "Слуга народу ".

Можливо, ці розшифровки неповні і там міститься ще більше скандальної інформації? Сподіваюся, після резонансу ми побачимо записи в повному обсязі.

Це варто показувати і переводити на всі мови. Цим фактам необхідно дати міжнародну і правову оцінку.

Справа Семінського, Рудьковського та Мельника тепер має бути розкрито в суді повністю, всі докази без купюр і вилучень, все відео- і аудіозаписи в справі повинні бути продемонстровані суспільству. Це багато що скаже про владу колишньої і влади діючої.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: