• Головна
  • Новини
  • Словаччина планує передати Україні близько 300 електрогенераторів

08.12.2022, 17:44

Словаччина планує передати Україні близько 300 електрогенераторів

Словаччина у грудні планує передати Україні близько 300 електрогенераторів. Про це на спільній з главою МЗС Словаччини Растіславом Качером пресконференції заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

"Україна дуже цінує допомогу Словаччини у подоланні енергетичної кризи, зокрема, плани передати вже цього місяця близько 300 електрогенераторів", – сказав Кулеба.

"Генератори, які ми одержимо, передусім мають допомогти цивільним: школам, лікарням – це те, що потрібно, це ті, кому треба найшвидше допомогти. Ми маємо допомогти цивільним перезимувати цю зиму. Якщо брати електротрансформатори, то вони одразу підуть до електромережі", – уточнив він.

Кулеба також відзначив готовність Словаччини взяти патронат над одним з населених пунктів Київської області, щоб розпочати процес відбудови.

Глава МЗС Словаччини відзначив, що його країна вже готова розпочинати процес відбудови не тільки населеного пункту, а й інших об'єктів – шкіл і дитячих будинків. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: