• Головна
  • Новини
  • Слідом за Притулою може піти відразу половина нардепів «Голосу»

09.06.2021, 15:21

Слідом за Притулою може піти відразу половина нардепів «Голосу»

Депутат Верховної Ради від фракції "Голос" Соломія Бобровська і ще 9 депутатів з цієї фракції спільно приймуть рішення про своє подальше перебування в партії.

Про це вона повідомила Українським Новинам.

"Ми давно розглядали цю можливість, не один місяць, але все-таки намагалися зберегти можливість бути в партії, змінити статут, переобрати голову партії. Це все має відбутися на з'їзді, який повинен бути в липні. Сергій (Притула) прийняв таке рішення (оголосити про вихід до з'їзду), це його право. Ми як люди, які формували партію 2 роки тому, я зокрема, будемо приймати рішення разом, щоб це була консолідована позиція", - сказала вона.

Бобровська підтвердила, що мова йде про депутатів, які підписали заяву про переобрання керівництва партії через узурпацію влади ще в кінці березня:

- Галина Васильченко; 

- Юлія Клименко;

- Роман Лозинський; 

- Соломія Бобровська; 

- Наталя Піпа; 

- Ольга Стефанишина;

- Олександра Устинова; 

- Володимир Цабаль;

- Андрій Шараськін;

- Ярослав Юрчишин. 

Вона вважає, що заява партії "Голос" після оголошення про вихід з партії телеведучого Сергія Притули - це приклад провальної комунікації з боку керівництва.

"Це провальна комунікація з боку партії, тому що так себе не ведуть, мені здається, що це вже класичний приклад українського політичного проєкту, в якому не розуміють як пояснити рішення, коли від тебе йдуть лідери, які створювали партію і є її особами. Провальна, тому що вони добре розуміють, що проєкту партії "Голос" приходить кінець", - додала Бобровська.

За словами Бобровської, зараз вищевказані депутати обговорюватимуть питання прийняття спільного рішення з приводу перебування в складі партії.

Депутати хочуть почути остаточне рішення Притули про його вихід з партії, а також думки інших депутатів фракції про події навколо "Голосу".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: