• Головна
  • Новини
  • Скульптури і картини розмістили у зруйнованому Тартаківському палаці

21.09.2020, 10:31

Скульптури і картини розмістили у зруйнованому Тартаківському палаці

У неділю, 20 вересня, у Тартаківському палаці, що на Сокальщині, презентували проєкт Віктора та Наталії Проданчуків "Вічні та геніальні". Виставка поєднала скульптуру і живопис, які розмістили у Тартаківському палаці, який нині потребує реставрації.

Про це пише Суспільне.

"Вічні і геніальні" — це проєкт про відомих людей світового мистецтва, розповідає автор робіт Віктор Проданчук. Серед них —Ван Гог, Амедео Модільяні, Пікассо, Енді Воргол.

"Цей проєкт створюю 5 років. Розробив скульптури 15 відомих діячів світового мистецтва, 10 українських діячів, які жили закордоном. Зараз працюю над скульптурами українських митців: Шевченка, Франка та Шептицького. Ці скульптури — психологічний портрет людини", — каже митець.

Усі скульптури автор розписує акриловими фарбами у кольори, які характерні для творчості митця. Також на скульптурах є надписи — життєві кредо митців. Донедавна проєкт експонували у Музеї історії Києва. Із проєктом автори їздили в Англію та Францію. У Тартаківському палаці його показують із благодійною метою.

"Рік тому з нашою фірмою ми робили поблизу Тартаківського палацу та всередині нього благоустрій. Це все роблять наші друзі із організції Спадщина.UA. Ми так ож хочемо приєднатися, дати життя цьому замку. Така благодійно-культурна мета", — каже Віктор Проданчук.

Організація Спадщина.UA опікується понад рік Тартаківським палацом. Від серпня там щотижня проводять різні події, аби залучити місцевих, а також туристів, та привернути увагу до пам'ятки, яка руйнується.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

«Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

Коментар

Блоги

Андрій Вихопень

Де вони взяли ці маєтки?

Михайло Цимбалюк

Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

Андрій Вихопень

У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: