• Головна
  • Новини
  • Скільки часу світ штормитиме від високих цін на продукти: прогноз Мінагрополітики

15.04.2022, 08:44

Скільки часу світ штормитиме від високих цін на продукти: прогноз Мінагрополітики

«Хвиля високих цін буде ще 3-5 років, навіть якщо війна закінчиться завтра”

ротягом кількох років у світі ще буде спостерігатися хвиля високих цін на продукти. Це буде зумовлено бажанням багатьох держав накопичувати резерви. Передусім таке припущення найбільше стосується країн, які завжди купували зерно в України. Про це розповів новий міністр агрополітики Микола Сольський, пише «Українська правда».

Посадовець зазначив, що Україна продовжує продавати зерно в ті ж країни, в які воно постачалося й до 24 лютого. Проте після вторгнення Росії в Україну, розміри нашого експорту зменшилися. Тому, для прикладу, Єгипет уже закупляє зерно в країнах, де воно дорожче.

Окрім цього, обсяги закупівель роблять більшими. Міністр вважає, що це потрібно цій державі для готовності до непередбачуваних ситуацій. Проте таким чином і відбувається «розганяння» цін світового ринку.

«Тобто навіть якби ця історія закінчилася чарівним чином завтра, хвиля високих цін буде ще 3-5 років, поки не вирівняються настрої, і не буде балансу», – підсумував Сольський.

Він пояснив, що при збільшенні попиту, його намагаються нормалізувати збільшенням ціни. І такі думки – не припущення, а одна із закономірностей функціонування світової економіки. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finances/skilki-chasu-svit-shtormitime-vid-visokih-cin-na-produkti-prognoz-minagropolitiki-838209.html

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

У Міжнародний День Волонтера - про проблеми

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: