
29.11.2022, 17:58
Силовики Львівщини зібрали докази провини 19 затриманих на Харківщині бойовиків
Силовики Львівщини зібрали докази провини 19 бойовиків терористичних організацій "ЛНР/ДНР", що їх взяли в полон під час контрнаступу Сил оборони та звільнення Харківщини
Про це повідомляє Управління СБУ України у Львівській області.
Співробітники СБУ Львівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури зібрали докази провини та повідомила про підозру ще 19 бойовикам, затриманим під час звільнення Харківщини. Мова про комплексні заходи з притягнення до відповідальності учасників окупаційних угруповань Росії, що брали участь у війні проти України.
19 бойовиків терористичних організацій "ЛНР/ДНР" взяли в полон під час контрнаступу Сил оборони та звільнення Харківщини. Їм повідомили про підозри у вчиненні особливо тяжких злочинів. Серед затриманих колишні в’язні, які свого часу відбували реальні терміни покарання за кримінальні злочини, зокрема вбивства.
Після тюремного ув’язнення ці люди жили у тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей. Проте за декілька днів до повномасштабного вторгнення "відгукнулися" на заклики терористів Пушиліна і Пасічника щодо проведення "всеобщей мобилизации" на території квазіреспублік. Прийшовши добровільно до місцевих "військкоматів", вони воювали проти України у складі Південного військового округу РФ на Донецькому та Луганському напрямках.
Серед іншого – облаштовували бойові позиції та фортифікаційні споруди агресора.
Як наголошують в СБУ, згодом бойовиків перекинули на Харківщину, де вони мали прикривати втечу основних підрозділів РФ під час контрнаступу ЗСУ.
Наразі затриманим повідомлено про підозру за:
- ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
- ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації);
- ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності непередбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України.
Невдовзі відповідні матеріали передадуть до суду.
За темою
- Укрзалізниця відновила курсування потяга з Чернівців до Львова
08.02.2023, 15:54
- У Карпатах вирує негода та -20°С: українців просять не ходити в гори
06.02.2023, 09:26
- На Заході України обмеження електроенергії у неділю діятимуть лише в другій половині дня
05.02.2023, 13:54
- ПЦУ відкрила п’ять монастирів на Волині та Тернопільщині: перелік
03.02.2023, 16:32
- Додому упродовж доби з-за кордону повернулися 27 тис. українців: ситуація на західному кордоні
02.02.2023, 12:01
Обговорення
Західна Україна
ТОП
Завтра Львів попрощається з трьома Героями, які захищали Україну від російських загарбників
2 ракети, випущені з літаків, вдарили по Чернігівщині – є постраждалі
Львівського прокурора оштрафували за п'яну їзду та позбавили водійських прав
Данілов натякнув, що Україна вже може завдавати удари по території Росії
Нардепи проголосували за нового очільника МВС
ФОТО
Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний
Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський
ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ