• Головна
  • Новини
  • Сильна злива на Буковині: десятки підтоплених будинків, заблоковані дороги і пошкоджені мости

08.06.2019, 18:43

Сильна злива на Буковині: десятки підтоплених будинків, заблоковані дороги і пошкоджені мости

З десяток населених пунктів Чернівецької області постраждали внаслідок сильної зливи, яка випала у п’ятницю, 7 червня.

Як повідомили кореспонденту molbuk.ua в Чернівецькій ОДА, через сильні проливні дощі зазнали пошкодження об’єкти інфраструктури регіону.

Так, у Вижницькому районі стався зсув грунту під автомобільною дорогою обласного значення Вашківці – Коритне – Майдан/Іспас – Майдан – Лукавці/км 17+500, внаслідок чого зруйновано дорожнє покриття на двох ділянках протяжністю 15 та 30 м. Проїзд по дорозі припинено. Погіршено життєзабезпечення 50 житлових господарств.

У Сторожинецькому районі внаслідок сильних поривів вітру і проливних дощів підтоплено десятки житлових будинків та присадибних ділянок. Зокрема, у Красноїльській ОТГ підтоплено 13 будинків, у Великокучурівській ОТГ – 25 будинків і 30 присадибних ділянок, підтоплено територію кафе-бару "Зарінок", пошкоджено гравійне покриття доріг комунальної власності загальною протяжністю 15 км, підмито 3 мости обласного значення, знесено 4 тимчасові переходи та 16 кладок. 

У селі Череш негода підтопила 16 будинків, 28 допоміжних господарських споруд. Також знищено та підтоплено земельні ділянки (огородина) орієнтованою площею 11 га, стічними водами забруднено 20 криниць громадян.

Окрім того, внаслідок сильної зливи у селі Несвоя Новоселицького району було пошкоджено основи двох мостів через р. Вадана та через штучний водовідвідний канал. Також на території пункту пропуску через держкордон "Мамалига" сталося карстове провалля грунту розмірами орієнтовно 6x20 м та глибиною близько 7 м.

Разом з тим, у Сокирянському району внаслідок пориву вітру і сильної зливи також зазнали пошкодження об’єкти інфраструктури району. 

Зокрема, частково пошкоджено покриття Василівського дошкільного навчального закладу "Суничка". У селах Василівці та Ожево підтоплено житлові будинки та господарські споруди. Пошкоджено гравійне покриття доріг комунальної форми власності у шести населених пунктах району. Розмиті під’їзні гравійні дороги загального користування до населених пунктів району.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Що робити з Львівським аеропортом?

Наталя Тимчій

Могильники Львівської агломерації

Іван Стецькович

Про газ, телевізор і не лохів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: