За минулу добу Сили оборони України ліквідували ще 1220 російських військових. Загальні втрати армії РФ з початку повномасштабного вторгнення становлять близько 1 206 910 осіб убитими та пораненими.
Про це у вівторок, 30 грудня, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Крім особового складу, українські захисники знищили значну кількість військової техніки противника. Зокрема, зафіксовано втрати п’яти танків, чотирьох бойових броньованих машин, 19 артилерійських систем та однієї реактивної системи залпового вогню.
Найбільших втрат ворог зазнав у безпілотній авіації — протягом доби Сили оборони знищили 400 російських БпЛА оперативно-тактичного рівня. Також було уражено 119 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн і одну одиницю спеціальної техніки.
У Генштабі зазначають, що дані уточнюються, а бойова робота українських військових триває на всіх напрямках фронту.
За темою
- Сили оборони України вбили або поранили ще 1260 російських окупантів – Генштаб
17.06.2026, 08:11
- ЗСУ посилюють північний кордон: формують нові підрозділи безпілотних систем біля Білорусі
16.06.2026, 12:39
- За добу армія РФ втратила понад 1200 військових та більше двох тисяч безпілотників — Генштаб
16.06.2026, 08:41
- Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
15.06.2026, 08:24
- За добу Сили оборони знешкодили ще 1440 окупантів та понад дві тисячі російських дронів
14.06.2026, 09:07
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні