• Головна
  • Новини
  • Сили оборони відмінусували ще 1 190 російських окупантів – Генштаб

22.06.2026, 08:53

Сили оборони відмінусували ще 1 190 російських окупантів – Генштаб

За минулу добу у війні проти України Росія втратила ще 1 190 військових, 51 артсистему і 384 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн.

Такими є дані Генштабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали:

  • особового складу – близько 1 393 140 (+1 190) осіб
  • танків – 12 050 (+1) од.
  • бойових броньованих машин – 24 805 (+8) од.
  • артилерійських систем – 44 530 (+51) од.
  • РСЗВ – 1 886 (+1) од.
  • засобів ППО – 1 437 (+2) од.
  • наземних робототехнічних комплексів – 1 712 (+9) од.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 366 164 (+2 015) од.
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 110 201 (+384) од.
  • спеціальної техніки – 4 321 (+5) од.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: