30.01.2023, 08:16
Сили оборони відбили ворожі атаки біля 10 населених пунктів – Генштаб ЗСУ
Протягом 29 січня Сили оборони України відбили атаки росіян у районах 10 населених пунктів.
Про це стало відомо із зведення Генерального штабу ЗСУ у Facebook.
"Противник протягом минулої доби завдав авіаційного та 3 ракетних удари, один з яких – по Харкову, здійснив 44 обстріли з реактивних систем залпового вогню, зокрема і по населених пунктах. Є поранені та загиблі серед мирного населення. Високою залишається загроза російських авіаційних та ракетних ударів по всій території України. Противник веде наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. На інших напрямках – обороняється. Підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Ямполівка, Роздолівка, Васюківка, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка, Курдюмівка та Озарянівка Донецької області", – йдеться у повідомленні.
На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка без суттєвих змін, наступальних угруповань противника не виявлено.
З мінометів та артилерії ворог обстріляв райони населених пунктів Хрінівка та Красний Хутір Чернігівської області; Волфине, Писарівка і Запсілля – Сумської та Одноробівка, Червона Зоря, Ветеринарне, Стрілеча, Глибоке, Зелене, Нескучне, Тернова, Стариця, Верхня Писарівка, Огірцеве, Вовчанськ, Бударки і Новомлинськ Харківської області.
На Куп’янському напрямку противник обстріляв райони населених пунктів Дворічна, Вільшана, Синьківка, Петропавлівка, Піщане, Крохмальне, Берестове, Зелений Гай, Вишневе на Харківщині та Новоселівське, Стельмахівка і Андріївка Луганської області.
На Лиманському напрямку вогневого ураження зазнали Макіївка, Невське, Червонопопівка, Кремінна і Діброва Луганської області та Терни і Ямполівка на Донеччині.
На Бахмутському напрямку від вогневого впливу постраждали Спірне, Берестове, Білогорівка, Роздолівка, Бахмут, Диліївка, Дружба та Нью-Йорк Донецької області.
На Авдіївському напрямку під ворожий артилерійський вогонь потрапили Сєверне, Водяне, Первомайське Красногорівка, Георгіївка, Мар’їнка і Новомихайлівка.
На Новопавлівському напрямку під обстріл росіян потрапили Богоявленка, Вугледар, Нескучне і Велика Новосілка Донецької області.
На Запорізькому напрямку від вогню артилерії противника постраждали райони більш як 15 населених пунктів. Зокрема – Времівка і Новопіль Донецької області; Полтавка, Малинівка, Червоне, Гуляйполе, Чарівне, Новоданилівка, Оріхів, Новоандріївка Запорізької області та Нікополь – Дніпропетровської.
На Херсонському напрямку російські окупанти обстріляли передмістя та місто Херсон. Є постраждалі серед мирних мешканців.
Протягом доби українська авіація завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника та 2 удари по районах зосередження окупантів. Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 радіолокаційних станції, склад боєприпасів та один інший важливий об’єкт противника.
За темою
- Росія втратила понад тисячу військових і більше двох тисяч дронів за добу
19.04.2026, 10:53
- На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
18.04.2026, 16:22
- Генштаб: За минулу добу Росія втратила ще 1080 військових у війні проти України
18.04.2026, 08:57
- Генштаб розповів про ураження РЛС, пунктів управління, складу зберігання катерів та інших об'єктів РФ
17.04.2026, 11:43
- Росія у війні проти України втратила ще тисячу вояків
17.04.2026, 08:07
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми