23.08.2025, 16:56
Сили безпілотних систем відзвітували про тиждень ударів по російських НПЗ
Командувач Сил безпілотних систем України Роберт "Мадяр" Бровді підсумував результати операції проти нафтопереробних заводів та нафтогонів РФ.
За його словами, за останні сім діб українські дрони завдали ударів щонайменше по чотирьох великих об’єктах на території Росії:
- 14 серпня – Лукойл Волгоградський НПЗ (колишній Сталінград), повідомляється про зупинку роботи.
- 18 серпня – нафтоперекачувальна станція "Дружба" у Нікольському, Тамбовська область. Росіяни заявили про відновлення за 48 годин, однак підтверджень запуску немає.
- 20 серпня – Новошахтинський НПЗ у Ростовській області. Пожежа там триває вже понад 60 годин і станом на 23 серпня продовжує збільшувати площу.
- 21 серпня – ще одна станція нафтогону "Дружба" в Унечі, Брянська область. За повідомленнями, об’єкт горів масштабно, а відновити його пообіцяли за 5 діб.
Операцію з ударів по НПЗ "Мадяр" назвав Ruszkik Gaza, що в перекладі з угорської означає "Йдіть додому, росіяни".
За темою
- Генштаб ЗСУ спростував російські заяви про нібито удар по автобусу з дітьми на Брянщині
17.06.2026, 17:14
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні