• Головна
 • Новини
 • Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає докорінно переглянути порядок денний роботи Верховної Ради

12.07.2021, 16:10

Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає докорінно переглянути порядок денний роботи Верховної Ради

Фракція «Батьківщина» наполягає на останніх чотирьох засіданнях Верховної Ради розглянути дійсно важливі для громадян України питання – встановлення справедливих зарплат і пенсій, зниження податків і тарифів, наведення ладу в аграрній сфері та судовій системі.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, передає пресслужба ВО "Батьківщина".

«Із поданих нашою командою 29-ти законопроєктів, які стосуються тарифної політики, негайного виправлення так званої «аграрної» та судової реформи, захисту громадян на тимчасово окупованій території, встановлення справедливих зарплат і пенсій, жодного не внесено до порядку денного. Тому ми вимагаємо  докорінно переглянути порядок денний, щоб вирішити нагальні питання, які можуть реально виправити ситуацію в різних сферах суспільного життя», – наголосив Сергій Соболєв під час виступу.

За словами народного депутата, подані фракцією законопроєкти також дозволяють виправити ситуацію та відтермінувати розпродаж земель сільгосппризначення до проведення «земельного» референдуму.

«Масове рейдерство у Тернопільській, Івано-Франківській, Запорізькій та інших областях відбувається на підставі ухвалених монобільшістю законів! А тому від карпатських полонин до чорноземів східної та південної України зараз постало одне питання – як будуть зачищати індивідуальних власників землі та фермерські господарства, яким нібито гарантують підтримку, а водночас – обкладають черговими податками. Для нас очевидно, чим закінчуються такі експерименти. Фактично це призведе до подальшого зубожіння людей та процвітання грального та наркобізнесу», – обурився політик.

На підтвердження своїх слів він навів нещодавні ініціативи профільного парламентського комітету, коли на майно громадян України, яке вони заробляли протягом усього життя, вводиться обов’язковий 5% податок, а для казино і грального бізнесу пропонують втричі знизити оподаткування.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: