З 20 грудня іноземцям буде заборонений в'їзд до Сербії без негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше як за 48 годин перед прибуттям.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє сербське видання Политика з посиланням на міністра праці, зайнятості, соціального захисту та ветеранів Сербії Дарію Кісич-Тепавчевич.
«Кризовий штаб у вівторок, 15 грудня ухвалив рішення, згідно з яким на пунктах перетину кордону буде здійснюватися посилений контроль з обов’язковими ПЛР-тестами для всіх іноземних громадян, які хочуть потрапити на територію нашої держави», - заявила міністр.
Водночас громадяни Сербії можуть перетинати кордон без тесту, проте муситимуть піти на самоізоляцію (яку можна закінчити одразу, показавши негативний результат ПЛР-тесту).
Нові правила набудуть чинності з 20 грудня і діятимуть щонайменше до 10 січня – в залежності від епідеміологічної ситуації.
В уряді Сербії вважають чинні обмежувальні заходи ефективними, хоча кількість нових випадків інфікування коронавірусом зростає.Кісич-Тепавчевич закликала громадян відповідальніше поставитися до рекомендацій та обмежень у період новорічно-різдвяних свят.
За темою
- Прикордонник «Лисий» самотужки ліквідував трьох окупантів і взяв полоненого
10.02.2025, 19:11
- Рівненщина: Троє місцевих жителів організували незаконний перетин кордону для ухилянтів за 5 тисяч доларів
10.02.2025, 16:34
- На кордоні з Польщею виявили партію електронних сигарет
30.08.2024, 23:51
- На Львівщині ліквідували канал незаконного переправлення чоловіків через кордон
30.08.2024, 18:14
- У Львові двоє жінок за 20 тисяч доларів відправляли чоловіків за кордон
29.08.2024, 14:20
Обговорення
Туризм
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми