• Головна
 • Новини
 • Сейм Польщі схвалив закон, який спростить отримання іноземцями дозволу на роботу

20.11.2021, 15:40

Сейм Польщі схвалив закон, який спростить отримання іноземцями дозволу на роботу

Сейм Польщі затвердив зміни до Закону про іноземців, завдяки яким роботодавцям, зокрема й перевізникам, простіше найматиме громадян інших країн.

Про це пише Mind.UA з посиланням на TVN24 Biznes.

Сейм Польщі ухвалив поправки до Закону про іноземців, які мають полегшити легалізацію перебування іноземців на території країни. Депутати також підтримали поправку, згідно з якою роботодавець зможе повідомити, що іноземець влаштувався на роботу протягом 7 днів з дати її початку. Тепер законопроект має схвалити Сенат.

Проект поправок до Закону про іноземців та деякі інші акти було представлено міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі. Мета змін – упорядкувати адміністративні процедури щодо легалізації перебування іноземців у Польщі, особливо у випадку комбінованих дозволів на проживання та роботу – саме така посвідка на тимчасове проживання видається найчастіше.

Проект передбачає спрощення видачі іноземцям дозволів на тимчасове проживання та роботу. Відтепер, щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання та роботу в Польщі, не потрібно мати гарантоване місце проживання та стабільне джерело доходу.

Натомість запроваджується інша вимога – іноземні громадяни повинні отримувати заробітну плату не нижчу за мінімальну, незалежно від тривалості робочого дня та виду правовідносин, що лежать в основі працевлаштування.

Положення також передбачає внесення змін до процедур видачі дозволу на сезонну роботу та декларації про доручення роботи іноземцю.

При цьому, термін дозволеної роботи збільшиться з 6 до 24 місяців.

Проект також передбачає спрощення процедури подання заяв на отримання Карти поляка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: