Міський голова Львова Андрій Садовий зазначає, що комунальні служби активно працюють над ліквідацією наслідків двох негод, які нещодавно пройшли містом.
Про це повідомила пресслужба міської ради.
«Львовом пройшли дві великі негоди. Мова йде про тисячі повалених дерев, які ще навіть не всі вдалося прибрати. Комунальники йду по плановій черговості прибирання таких дерев. Також було пошкоджено багато дахів. Служби ліквідовують наслідки негоди, прочищають всі мережі.
Щодо вуличного освітлення, то 80% аварій ліквідовано, але по деяких вулицях ще тривають роботи. Є проблеми по лінії Обленерго і це мене найбільше бентежить. Це підприємство дуже мало коштів інвестує в модернізацію мереж і кожна така буря показує слабкі місця. Я це питання навіть хотів виносити на державний рівень, бо це проблема не тільки Львова.
Нам потрібно бути готовими і до третьої, до четвертої бурі, бо такий зараз світ, такі зараз погодні умови. Зараз місто функціонує в звичному режимі, але готуємось до різних ситуацій», – розповів під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» мер Львова Андрій Садовий.
За темою
- На Львівщині змінили графіки відключення світла
19.08.2024, 16:00
- У Львові та області можливі віялові відключення світла – "Львівобленерго"
13.10.2022, 09:08
- Де у Львові та Брюховичах не буде світла: перелік вулиць
07.09.2021, 09:41
- Де у Львові сьогодні не буде світла: список вулиць
06.09.2021, 11:22
- Сьогодні у Львові не буде світла: перелік адрес
01.09.2021, 09:05
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми