• Головна
  • Новини
  • ССО знищили “Іскандери” та “Панцир-С1” у Курській області: ворог зазнав значних втрат

26.09.2025, 16:18

ССО знищили “Іскандери” та “Панцир-С1” у Курській області: ворог зазнав значних втрат

Сили спеціальних операцій України завдали удару по військовій інфраструктурі Росії в Курській області, ліквідувавши техніку 448-ї ракетної бригади окупантів.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ. Операція відбулася ще 9 серпня 2025 року, однак інформацію про її результати оприлюднили тепер.

За даними військових, українські бійці знищили:

  • 5 транспортно-заряджальних машин 9Т250;

  • пускову установку оперативно-тактичного комплексу “Іскандер”;

  • зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С1”, який прикривав об’єкт;

  • склади та автомобільну техніку ворога.

Удар було завдано по ангарах, розташованих на території колишньої птахофабрики, де окупанти приховували ракетні комплекси “Іскандер”.

У Генштабі наголосили, що такі операції є частиною асиметричних дій сил оборони, спрямованих на послаблення військового потенціалу РФ та наближення поразки агресора.

Крім цього, нещодавно ССО спільно з ГУР здійснили спецоперацію в тилу Росії, знищивши транспорт противника та його екіпаж, а також завдали удару по базі 810-ї окремої бригади морської піхоти РФ у Курській області.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: