31.08.2022, 15:55

СМЕРТЬ ГОРБАЧОВА ТА ЖИТТЯ ПУТІНА В ДОЛІ РОСІЇ

Здавалося б, все зрозуміло - жорстокий, підлий і сильний диктатор Путін, якого боїться і не любить увесь світ, і м'який, вільний демократ Горбачов були повними протилежностями. Здається очевидним, що Горбачов розвалив СРСР-1, а Путін витратив двадцять років, щоб відновити СРСР-2. Горбачов закінчив війну і вивів війська з Афганістану, а Путін навпаки, в безсилій злості, на старості років, розв'язав найбезглуздішу і криваву війну в Європі, напавши на Україну.

Горбачов широко відкрив двері СРСР у Західний світ, а Путін навпаки, робить все щоб, якнайдалі, відсунути Росію від Заходу і закритися від усього світу. Горбачов відчайдушно хотів бути миротворцем і був готовий на широке роззброєння із Заходом. Путін навпаки, почав гонку озброєння і готовий посваритися з усім світом лише для того, щоб довести свою унікальність та історичну силу. У своїй війні із Заходом Путін докотився до «ядерного шантажу» та отримав міжнародну ізоляцію. Старий Горбачов з жахом спостерігав як зруйнувалася міжнародна репутація Росії та її колишня міць.

Горбачов готовий був інтегруватися в західну систему світоустрою і згоден був брати участь у геополітичній грі під назвою «наздоганяюча модернізація». А Путін готовий повернути Росію в далеке радянське минуле, аж до рівня сталінської військової економіки та авторитарної політики.
Горбачов легко розлучився з республіками СРСР, а Путін докладає неймовірних зусиль, щоб за будь-яку ціну зліпити СРСР-2.
Але, насправді, Путін і Горбачов, різними способами, робили одну й теж велику історичну справу-обвалення та всихання Росії до звичайної країни.

Якщо Горбачов за підтримки Заходу, породив Перебудову-1 і зруйнував СРСР-1, то Путін після початку безглуздої та жорсткої війни з Україною через конфлікт зі США та всім Заходом впевнено веде Росію до геополітичної Катастрофи та неминучості Перебудови-2.
Горбачов розвалював СРСР легальними, мирними та демократичними методами, а Путін діє недемократичними, авторитарними, силовими методами і все одно розвалює Росію, заганяючи її в болісний процес саморозкладання та обвалення державної системи.

Обидва, Горбачов і Путін діяли прямо протилежними методами, але, зрештою, отримували один і теж історичний результат-усихання і чергове обвалення Росії, як це було в 1917 і 1991 роках.
У 2022 році Путін запустив наступну історичну катастрофу Росії, а значить неминучість черговий, болісний процес Перебудови Росії.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: