15.08.2023, 15:38
Швеція передасть Україні новий пакет військової допомоги на суму майже $314 млн
Уряд Швеції визначився з черговим 13 пакетом військової допомоги для України на загальну суму майже $314 млн - до нього ввійдуть, зокрема, боєприпаси для систем ППО і бойових машин, які країна вже передала Україні раніше, повідомляє уряд Швеції.
"Уряд визначився з новим пакетом підтримки для України. Підтримка охоплює боєприпаси та запасні частини для декількох систем техніки, які Швеція передала Україні раніше", - йдеться в пресрелізі, розміщеному на офіційному сайті уряду Швеції у вівторок.
Як повідомляється, Швеція також передає транспортні засоби, аварійно-рятувальні засоби та обладнання для розмінування. Як зазначається, наразі уряд отримує дозвіл про продаж у США мисливського робота Rb 99 (AMRAAM), який потім буде передано в дар Україні.
"Загальна вартість тринадцятого пакета підтримки становить приблизно 3,4 мільярда шведських крон. Пакет підтримки також включає компенсацію Збройним силам Швеції, наприклад, транспортних витрат і витрат на охорону", - інформує пресслужба.
За темою
- Найбільший НПЗ Москви зупинив роботу після атаки українських дронів – Reuters
16.06.2026, 19:25
- Зеленський підтвердив ураження НПЗ у Московському регіоні на відстані близько 500 км
16.06.2026, 11:28
- У Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 під час навчального польоту
15.06.2026, 16:50
- На саміті G7 наразі не планують окремих переговорів Зеленського і Трампа — ЗМІ
14.06.2026, 09:24
- У Польщі на ділянці лікарки знайшли останки 32 ненароджених дітей
13.06.2026, 19:55
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні