• Головна
  • Новини
  • Штат Львівської міськради планують збільшити на 75 осіб: депутати вимагають пояснень

16.06.2021, 10:55

Штат Львівської міськради планують збільшити на 75 осіб: депутати вимагають пояснень

15 червня на черговому засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки Львівської міської ради депутати розглянули низку проєктів ухвал, звернень громадян та електронну петицію.

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

Одним із перших депутати розглянули проєкт ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 «Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів». Згідно з попередньою інформацією, передбачається знову збільшення кількості працівників Львівської міської ради на 75 осіб. Комісія вирішила перенести це питання, щоб отримати більше інформації.

«Після того, як на початку цього року ми затвердили структуру виконавчих органів Львівської міської ради, нам продовжують надходити проєкти ухвал, за якими збільшується чисельність працівників ради. Зараз ми не розуміємо, наскільки необхідним є збільшення кількості працівників. Нам говорять про те, що воно стосується лише паркувальників. Водночас ми би хотіли отримати інформацію про те, наскільки ефективно паркувальники працюють над наповненням міського бюджету. Хочемо, щоб цю кількість обгрунтували фінансовими показниками. Хоча понад 1980 працівників ЛМР – це колосальна структура, яку фінансують мешканці м. Львова. Ми повинні розуміти, щоб кожен на своїй посаді був максимально ефективним», - зауважила голова постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки Львівської міської ради Уляна Пак.

На засіданні комісії в.о. начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Марта Рудницька представила проєкт ухвали "Про затвердження Програми популяризації участі мешканців у місцевому самоврядуванні". Комісія законності підтримала проєкт цієї програми, який на думку голови комісії, є важливим, адже Статут територіальної громади Львова передбачив можливість безпосередньої участі мешканців у прийнятті рішень Львівською міською радою.

Уляна Пак наголосила: «Нам важливо, щоб при прийнятті рішень ради ми керувалися позицією громади. Тому ми максимально зацікавлені в тому, щоб співпрацювати з громадою, дослухатися до її порад та зауважень, щоб розвивати наше місто таким чином, аби воно було комфортним, безпечним і щоб усі інтереси мешканців були максимально враховані. Тому ми, як депутати,  зацікавлені максимально інформувати мешканців про всі ті інструменти участі у прийнятті рішень, які вони мають, аби ефективно співпрацювати ».

Також був у порядку денному комісії проєкт програми «Запитай у лікаря». Депутати не отримали відповіді на запитання, які їх цікавили, оскільки на засідання комісії не прибув представник управління охорони здоров’я.

«На реалізацію цієї програми передбачається витратити з міського бюджету 1, 8 млн грн. Але станом на зараз я не маю розуміння, які ж питання можна буде задавати за «гарячою лінією», яку мають намір створити (відповідно до проєкту програми). Дивно буде, якщо маючи сімейного лікаря, який є відповідальним за здоров’я мешканця, ми будемо телефонувати на гарячу лінію і отримувати інформацію щодо того, яку пігулку випити, коли болить зуб чи є якісь інші симптоми.  Я особисто вважаю, що нам у цей складний для міста час потрібно мудро поставитися до витрачання бюджетних коштів і не створювати тих програм, мети яких ми не розуміємо», - зазначила Уляна Пак. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: