Канцлер Німеччини Олаф Шольц відвідав українських військових, які проходять навчання на зенітних самохідних артилерійських установках Gepard. Він також пообіцяв надавати Україні подальшу військову підтримку.
У четвер, 25 серпня, Шольц відвідав військовий полігон Путлос у землі Шлезвіг-Гольштейн, де проходять навчання українські військові.
“Німеччина хоче допомогти забезпечити солдатам оптимальну підтримку, якої вони потребують. Німеччина надає сучасну та ефективну зброю, тому що Україна має право захищати свою країну, цілісність, незалежність та суверенітет”, – сказав Шольц під час візиту.
Він зазначив, що вражений можливостями Gepard і побачив, наскільки він ефективний в організації захисту від атак з повітря.
Канцлер підтвердив, що Німеччина продовжуватиме поставки Україні системи важкого озброєння, назвавши самохідні гаубиці, реактивні системи залпового вогню та ЗРК IRIS-Т, який здатний “здійснювати оборону повітряного простору цілого міста”.
За темою
- На тлі масованих атак: Україна отримала від Німеччини нову систему IRIS-T
31.05.2026, 13:39
- Мерц запропонував новий формат для України в ЄС — статус «асоційованого члена»
21.05.2026, 12:02
- Вбивство українок у Німеччині заради викрадення дитини: суд засудив подружжя до довічного ув'язнення
10.02.2025, 18:35
- Меркель відповіла на звинувачення Зеленського
04.04.2022, 14:05
- Німеччина передала Україні зброю
02.03.2022, 19:58
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні