• Головна
 • Новини
 • Шмигаль і брати Горові призначили "свою" людину до Львівської ДАБІ - експерт

16.07.2020, 10:29

Шмигаль і брати Горові призначили "свою" людину до Львівської ДАБІ - експерт

У Львові призначили нового голову обласної ДАБІ - Назарія Стефановича Гороха, який може бути "просунутий" на посаду "смотрящими" за галуззю братами Горовими.

Про це повідомив експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики (УІАМП) Валентин Гайдай, посилаючись на Telegram-канал "Єврейський кравець", передає Апостроф з посиланням на "Антикор".

За інформацією Гайдая, призначення особисто лобіювали "смотрящі" за діяльністю Госгеокадастра і ДАБІ брати Горові, і прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Широко відомі у вузьких колах брати Юрій та Олексій Горові підминають під себе весь архітектурно-будівельний контроль. 26 червня вони просунули на посаду голови обласної ДАБІ у Львові свою людину - Гороха Назарія Стефановича", - пише Гайдай.

Також експерт розповів, що Горові особисто зверталися до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу призначення нового голови ДАБІ у Львові. Гайдай вважає, що прем'єр-міністр тільки "робить видимість реформи, і в той же час допомагає Горовим заповнити ДАБІ своїми людьми, щоб після розпуску вони розповзлися по новим органам".

"Тобто, прем'єр робить видимість анонсованої президентом реформи ДАБІ, а сам під шумок провертає свої схеми. Чекаємо у Шмигаля в декларації нові квартири у Львові та Києві", - заявив він.

Відзначимо, що брати Горові ще з часів Януковича були "смотрящими" за діяльністю Держгеокадастра і Державної архітектурно-будівельної інспекції. Зі зміною влади вони також залишилися тіньовими керівниками цієї галузі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: