18.12.2021, 16:42

Шмигаль анонсував перехід ТЕС і ТЕЦ з вугілля на газ

Найближчим часом відразу чотири теплоелектростанції перейдуть зі споживання вугілля на використання природного газу. Це пов'язано з тим, що газу в країні поки вистачає, а ось з вугіллям проблеми.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 17 грудня, передає "Слово і Діло".

«З боку Міненерго і Кабінету міністрів були підготовлені спеціальні допоміжні послуги для Луганської ТЕС, двох ТЕЦ і ще однієї теплоелектростанції. Для них розроблено ряд заходів і додаткова послуга для роботи на газі» - розповів він.

Шмигаль також поклав на НКРЕКП обов'язок ввести додаткову послугу і встановити справедливу та адекватну ціну на газ для Луганської ТЕС. Причина в тому, що фізичної можливості постачати на станцію вугілля немає - на відміну від газу.

Нагадаємо, раніше Шмигаль оцінив проходження 2021-2022 в Україні. За його словами, перші два місяці показали, що на сьогодні опалювальний сезон в Україні проходить стабільно, запасів енергоресурсів для проходження зими достатньо.

А ось ексглава Офісу президента іншої думки. За його словами, Україна стоїть на порозі енергетичної кризи. Вугілля катастрофічно не вистачає, влада намагається ввести в дію всі наявні енергоблоки АЕС, щоб ліквідувати брак електроенергії, а якщо вдарять морози - не уникнути відключень опалення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: