16.11.2023, 18:45

Щодо Арестовича відкрили нову справу

Поліція отримала звернення групи народних депутатів і відкрила кримінальне провадження стосовно колишнього позаштатного радника голови Офісу президента Олексія Арестовича.

Повідомляється, що до Шевченківського управління поліції Києва надійшла заява від депутатів Верховної Ради щодо "можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою".

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу "Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення".

Поліція прізвище не називає, але "Українська правда" з'ясувала, що йдеться саме про Арестовича.

Все почалося з інциденту, який трапився 2 червня на одній з вулиць Львова. Неповнолітній вуличний музикант з Одеси виконував пісню російського музиканта Віктора Цоя. На це відреагувала народна депутатка Наталія Піпа, яка проходила повз. На її прохання припинити співати мовою агресора музикант відреагував агресивно і вжив нецензурну лексику. Депутатка написала на нього заяву у поліцію.

27 липня суд у Львові визнав хлопця винним у дрібному хуліганстві та зробив йому попередження.

Після розголосу інциденту в соцмережах на нього відреагував Арестович. Він записав звернення російською мовою, у якому підтримав вуличного музиканта, зазначивши, що хлопець мав право співати й не повинен був просити вибачення.

Арестович навіть написав заяву в ДБР із проханням порушити справу на Піпу за розпалювання національної ворожнечі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: