Генеральний директор і співзасновник німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін оцінив важливість введення додаткового щеплення від коронавірусу. На його думку, таку ревакцинацію необхідно проводити щороку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на welt.
"Проходити ревакцинацію від коронавірусу, швидше за все, буде потрібно щороку", - заявив він.
За темою
- Любите поїсти вночі? Вчені розповіли, як це може вплинути за здоров'я кишківника
26.05.2026, 18:39
- Алюміній у вакцинах безпечний і не викликає аутизму – МОЗ спростовує популярний міф
21.05.2026, 14:20
- Спалах хантавірусу: кількість інфікованих дещо зросла, але ВООЗ закликає не хвилюватися
12.05.2026, 15:43
- У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
05.05.2026, 13:50
- МОН змінює модель фінансування вищої освіти: підтримку отримуватимуть не виші, а вступники
01.05.2026, 18:11
Обговорення
Сім'я і здоров'я
ТОП
Невістці ексочільниці Хмельницької МСЕК повідомили про підозру через незадекларовані кошти в Австрії
Поліція Львівщини затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та вбив свою матір
Начальника митного оформлення поста «Городок» затримали на хабарі у 3 тис. доларів
На Стрийщині чоловік викрав авто, припарковане біля магазину — його затримали
На Львівщині екскерівнику підприємства Міноборони повідомили про підозру через махінації з орендою майна
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні