• Головна
  • Новини
  • СБУ затримала чотирьох чоловіків, які зняли та поширили у соцмережі кадри авіаудару по Львову 3 травня

09.05.2022, 16:56

СБУ затримала чотирьох чоловіків, які зняли та поширили у соцмережі кадри авіаудару по Львову 3 травня

Усі вони стали свідками ракетного авіаудару по Львову. Чоловіки зафіксували на відео момент прильоту, після чого поширили їх у телеграм-каналах

Про це повідомили у Службі безпеки України у Львівській області.

Чоловіки за свої дії вибачилися та пообіцяли такого більше не вчиняти.

"Спецслужба оперативно виявляє "відеоспеціалістів", які викладають кадри ракетних ударів в Інтернет. Постійні нагадування в соціальних мережах та медіа, щодо заборони проведення стрімів чи фото/відео зйомок в момент авіаобстрілів, не зникають з поля зору, проте є такі, хто вперто це ігнорує. Після таких відеокадрів режисери" опиняються на фільтраційних пунктах правоохоронців, де мають змогу подумати над своїми вчинками", - зазначили в СБУ.

У спецслужбі також наголосили, що така недобросовісна діяльність надає ворогу можливість проаналізувати здійснені обстріли та провести аналіз ураження об’єктів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: