• Головна
  • Новини
  • СБУ: РФ готує провокацію з вагнерівцями для більшого втягнення Білорусі в повномасштабну війну проти України

04.08.2023, 14:50

СБУ: РФ готує провокацію з вагнерівцями для більшого втягнення Білорусі в повномасштабну війну проти України

СБУ викрила план РФ провести теракт на нафтопереробному заводі в Білорусі, щоб звинуватити Україну і спровокувати війну. Російська ДРГ, яка складається з кадрових військових, має бути під прикриттям вагнерівців та українських диверсантів

Про це інформує Служба безпеки України.

СБУ отримала розвіддані, які підтверджують плани росіян організувати велику провокацію під чужим прапором на об’єкті Білорусі – Мозирському НПЗ.

За даними правоохоронців, теракт на нафтопереробному заводі готують кадрові військові ЗС РФ та агенти російських спецслужб, які приїхали до Білорусі як "вагнерівці". Ця російська ДРГ планує виступити українськими диверсантами і влаштувати провокацію на НПЗ.

Повідомляється, що РФ хоче звинуватити Україну у цьому і спробувати залучити Мінськ до повномасштабної війни проти нашої країни.

"Інформацію про запланований у Білорусі теракт співробітники Служби безпеки отримали з кількох джерел. Зокрема, зі свідчень військовослужбовця ЗС РФ, якого українські захисники взяли у полон на Запорізькому напрямку. Також кіберфахівці СБУ відновили та проаналізували інформацію на мобільному телефоні полоненого рашиста", – пояснюють в пресслужбі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: