• Головна
 • Новини
 • Рятувальники попереджають про паводок карпатських рік та зсуви

08.07.2020, 12:11

Рятувальники попереджають про паводок карпатських рік та зсуви

У середу, 8 липня, у зв’язку з очiкуваними опадами на рiчках Карпатського регіону відбуватимуться підйоми рівнів води в деяких місцях з можливим затопленням.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

«За даними Укргідрометцентру, 8 липня у зв’язку з очiкуваними опадами на рiчках Карпатського регіону відбуватимуться підйоми рівнів води (над поточним рівнями): на річках басейнів Прута та Сірету на 0,2 - 0,7 м; на рiчках Закарпатської областi на 0,3 - 1,0 м, на малих водотоках швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води на 0,5 - 1,0 м; на рiчках басейну Днiстра (Iвано-Франкiвська обл.) на 0,2 - 1 м; на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська обл.) на 0,5 - 1,5 м, мiсцями до 2 м, мiсцями вихiд води на заплаву», - йдеться у повідомленні.

На фонi пiдвищеної водностi на р. Стрв'яж бiля с. Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) зберiгається загроза досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих прирiчкових госпоб'єтiв, будiвель.

У мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного мiсцевого схилового стоку з пiдтопленням понижених мiсць, особливо в населених пунктах; в горах ймовірність утворення локальних селевих потоків та зсувів перезволоженого грунту.

В мiру розвитку синоптичної ситуацiї, будуть уточнюватись гiдрологiчнi прогнози.

8-9 липня, при прогнозованому підвищенні рiвнiв води з добовою iнтенсивнiстю 1 - 5 см, на р. Прип'ять в створi поста Рiчиця відбуватиметься подальше затоплення, а на р. Вижiвка в створi поста Стара Вижiвка можливе досягнення вiдмiток затоплення присадибних дiлянок прирiчкових населених пунктiв Ратнiвського i Старовижiвського районів у Волинській області.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: