28.12.2023, 15:41
Розстріл українських військовополонених на Запоріжжі: Офіс генпрокурора встановив особи ймовірних підозрюваних росіян
Офіс генпрокурора встановив особи ймовірних підозрюваних військових РФ у розстрілі трьох українських військовополонених поблизу Роботиного у Запорізькій області
Про це повідомив керівник департаменту протидії злочинам в умовах збройного конфлікту Офісу генерального прокурора Юрій Бєлоусов в етері "Радіо Свобода".
Він заявив, що слідство підтвердило справжність відео. Його Офіс генпрокурора отримав 16 грудня та одразу розпочав розслідування. Наразі вже встановлено імена українських військових, яких розстріляли росіяни. Інформація стосовно воїнів верифікується, її оприлюднять згодом.
"Ми зараз встановлюємо причетних до цього злочину. Ми маємо припущення вважати, що до злочину має відношення 76-а десантна дивізія армії РФ. Але ці дані ми наразі перевіряємо. Ця дивізія вже відома воєнними злочинами, які вчинялися в Україні, зокрема на Київщині", - розповів Бєлоусов.
За темою
- У Києві затримали організатора нарковечірок: вилучили понад 2,5 кг наркотиків
12.06.2026, 15:21
- Європарламент вимагає припинити тиск на Тимошенко: ухвалено документ
07.06.2026, 12:43
- У Києві під час дорожнього конфлікту водій відкрив стрілянину та поранив чоловіка
01.06.2026, 14:30
- Колишній депутат ошукав держбанк на 140 млн грн і виїхав за кордон: готують розшук
18.05.2026, 17:02
- Про одруження Франка - у Києві відбулася панельна дискусія
16.05.2026, 21:05
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні