• Головна
  • Новини
  • Розстріл нацгвардійців у Дніпрі: Рябчук заарештований

28.01.2022, 11:33

Розстріл нацгвардійців у Дніпрі: Рябчук заарештований

Солдату-строковику Артему Рябчуку, який розстріляв своїх товаришів, обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє «Слово і діло» з посиланням на оперативне зведення Нацполіції.

«Під час проведення поліцейської операції правопорушника розшукано в місті Підгородне Дніпровського району Дніпропетровської області, автомат та патрони до нього вилучено. Р. обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За даним фактом територіальним управлінням Державного бюро розслідувань відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство)», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у Дніпрі солдат-строковик Артем Рябчук розстріляв своїх товаришів. Як повідомили в поліції, загинули 5 осіб, ще п'ятьох поранених шпиталізували.

Нацгвардієць, який розстріляв товаришів по службі, пізніше був затриманий. Він сам здався силовикам. У ДБР відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство, а також за статтею про службову недбалість керівництва Нацгвардії.

Нацгвардія виділить грошову допомогу пораненим під час стрілянини в Дніпрі та виплатить по 1,8 млн грн сім'ям жертв.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: