Дві людини постраждали та вирували пожежі внаслідок російських дронових ударів по Чернігівщині.
Про це повідомив начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський та ДСНС в Telegram.
Пряма мова Брижинського: "Зафіксовано падіння "Шахеда" в приватному секторі. Унаслідок падіння загорівся будинок. Двоє людей постраждали. Вони отримали опіки".

У ДСНС додали, що загарбники також атакували безпілотниками с. Жадове Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

"Влучання зафіксовано в неексплуатовану будівлю місцевої пожежної команди, а також у житловий будинок та господарчу споруду. Унаслідок ударів виникла пожежа, яку підрозділи ДСНС ліквідували", – зазначили в ДСНС.

За попередніми даними, у Жадовому постраждалих та загиблих немає.
За темою
- Генштаб ЗСУ спростував російські заяви про нібито удар по автобусу з дітьми на Брянщині
17.06.2026, 17:14
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні