Міністерство закордонних справ РФ заявило, що держава-агресор "не вважає за можливе" передачу української Запорізької АЕС або контролю над нею Україні чи будь-якій іншій країні.
Про це повідомляє МЗС РФ.
"Повернення станції в російську атомну галузь – давно доконаний факт, який міжнародному співтовариству залишається лише визнати. Передача самої ЗАЕС або контролю над нею Україні чи будь-якій іншій країні неможливі".
Російські загарбники, які зневажають міжнародне право, намагаються при цьому до нього апелювати. Вони посилаються на те, що визнали тимчасово окуповану територію Запорізької області України російською територією і вважають за неможливе допустити і спільну експлуатацію ЗАЕС із будь-якою державою.
За темою
- Міноборони розповіло про нову процедуру повернення з СЗЧ, що діятиме 100 днів
13.06.2026, 18:46
- СБС уразили хімзавод "Кримський титан", який працює на армію РФ
13.06.2026, 17:57
- Смерть військового у скандальній лікарні: поліція відкрила справу щодо ймовірної халатності лікарів
13.06.2026, 13:30
- Курсанту, який вбив двох інструкторів у навчальному центрі, дали довічне
13.06.2026, 11:17
- Російський дрон атакував ферму на Сумщині: поранено жінку, загинула частина худоби
12.06.2026, 23:03
Обговорення
Суспільство
ТОП
У поліції прокоментували конфліктну ситуацію у Дрогобичі за участі іноземних громадян
Трагічна ДТП у Шептицькому: одна людина загинула, ще двоє постраждали
Двоє травмованих людей внаслідок ДТП на Львівщині
13 червня: що треба знати про цей день
ЗСУ за добу знешкодили 1310 окупантів і 88 артсистем ворога
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні