15.02.2026, 12:10

Росія запустила 83 дрони по Україні — 55 з них збила ППО

У ніч на 15 лютого Росія здійснила масштабну повітряну атаку на Україну, застосувавши 83 ударні безпілотники з п’яти напрямків. Сили протиповітряної оборони знищили або подавили 55 ворожих дронів. Про це повідомили у Повітряні сили ЗСУ.

За даними військових, з 18:30 14 лютого і до ранку 15 лютого ворог атакував ударними БпЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів. Запуски здійснювалися з районів Міллерового, Брянська, Приморсько-Ахтарська на території РФ, а також з Гвардійського та Чауди на тимчасово окупованій території АР Крим. Близько 50 дронів були типу Shahed.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:00 протиповітряною обороною збито або подавлено 55 ворожих безпілотників. Водночас зафіксовано влучання 25 ударних дронів на 12 локаціях, а також падіння уламків збитих БпЛА на трьох локаціях.

У Повітряних силах зазначили, що атака дронів триває, а Сили оборони продовжують відбиття повітряного удару, закликавши громадян дотримуватися правил безпеки.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: