Відповідна постанова щодо санкційної продукції розміщена на офіційному порталі правової інформації уряду Росії.
Кабінет міністрів РФ тимчасово дозволив ввозити з території України деякі товари, які були заборонені санкціями. Про це йдеться в постанові російського уряду.
Як повідомляється, Кабмін РФ вніс зміни в документ щодо реалізації указу про спеціальні економічні заходи у відповідь на санкції України.
Так, своїм рішенням російський уряд пропонує не поширювати заборону на товари, "які ввозяться з метою завершення митних процедур переробки за межами митної території та тимчасового вивезення".
До тимчасово дозволених товарів, зокрема, входять деяка трубна продукція, газові турбіни, кілька типів трансформаторів з діелектриком, електричні двигуни і генератори, а також трансмісійні вали.
Раніше Держстат повідомив, що Україна наростила імпорт товарів з РФ. За два роки Україна наростила імпорт товарів з Росії на 14%, про це свідчать дані Держстату.
За темою
- Росія заборонила ввезення великого переліку товарів з України
29.12.2018, 15:16
- Ubuntu назавжди: Москва погрожує відмовою від американського ПЗ
29.05.2018, 23:31
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми