29.07.2025, 09:53
Росія обстріляла виправну колонію на Запоріжжі: 16 загиблих, десятки поранених
Текст новини: У ніч проти 29 липня російські війська завдали удару по виправній колонії в Запорізькому районі. Внаслідок обстрілу загинули щонайменше 16 людей, ще 35 дістали поранення.
Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
За його словами, окупанти випустили щонайменше вісім авіаційних бомб (ймовірно, ФАБів) по території району. Один з ударів припав безпосередньо на виправну установу.
«16 людей загинули, 35 дістали поранення. Постраждалим надається уся необхідна медична допомога», — написав Федоров у Telegram.
Унаслідок атаки зруйновано будівлі колонії та пошкоджено житлові будинки, розташовані неподалік.
На обстріл вже відреагував керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Він назвав атаку черговим воєнним злочином Росії й закликав до рішучих дій.
«Режим Путіна, який уже дозволяє собі погрожувати США, має зазнати економічних та військових ударів, які позбавлять його можливості воювати. Загроза війни в Європі є цілком реальною, поки Путін нарощує військово-промисловий комплекс і отримує підтримку з боку КНДР», — заявив Єрмак.
Росія регулярно обстрілює території Запорізької області, використовуючи дрони, ракети та авіаційні бомби. Лише кілька днів тому регіон вже зазнав атаки дронів, яка спричинила пожежі, руйнування приватного будинку та складських приміщень фермерського господарства.
За темою
- ISW: Наступ РФ під Покровськом сповільнився, але росія готує нову хвилю атак
09.11.2025, 08:47
- ЗАЕС вперше за пів року отримала резервне електроживлення — МАГАТЕ називає це критично важливим кроком
09.11.2025, 08:38
- 9 листопада всю добу діятимуть графіки відключення світла в більшості регіонів
08.11.2025, 19:55
- Київського поліцейського, який тікав із грошима, арештували з можливістю застави
08.11.2025, 16:55
- Українські дрони FP-2 знищили в Криму пускову установку С-400 та склад боєприпасів
08.11.2025, 15:01
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині лікарів підозрюють у підробці медичних документів для ухилення від мобілізації
У Львові водій Fiat скоїв наїзд на жінку, яка переходила проїзну частину
У Львові 62-річну жінку збили на пішохідному переході: постраждала у лікарні
9 листопада всю добу діятимуть графіки відключення світла в більшості регіонів
Біля львівської Ратуші на флагштоку вивісили прапор десантно-штурмових військ
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів
Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство