• Головна
 • Новини
 • Росія: ніяких змін у Мінських угодах «не буде й бути не може»

12.12.2019, 13:55

Росія: ніяких змін у Мінських угодах «не буде й бути не може»

Російська сторона заявляє, що ніяких змін у Мінських угодах "не буде й бути не може".

Про це заявив представник РФ в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов, повідомляє ТАСС.

"З київської сторони прозвучали заяви про підготовку якихось змін у Мінські домовленості. Подібні заяви мають провокаційний характер і здатні ускладнити ситуацію на Донбасі. Знову підкреслю: жодних змін у Мінські домовленості не буде й бути не може. Вся робота і контактної групи, і "нормандського формату" спрямована на їх виконання", - заявив Гризлов.

За його словами, Мінські домовленості є непорушними. "Це стосується і переліку заходів, і послідовності їх виконання. Це було чітко підтверджено на нещодавньому паризькому саміті. Києву треба думати не про перегляд, а про виконання своїх зобов'язань за Мінськими домовленостями. Будь-які київські заяви про перегляд Мінських домовленостей приносять Україні тільки шкоду, і за попередні роки в цьому можна було неодноразово переконатися", - сказав Гризлов.

Нагадаємо, напередодні, 11 грудня, представник України в політичній підгрупі ТКГ у Мінську Олексій Резніков заявив, що Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на Донбасі підготує зміни до Мінських угод до наступної "нормандської зустрічі", запланованої на березень 2020 року.

9 грудня відбулася "нормандська зустріч" і двосторонні переговори президентів України і РФ Володимира Зеленського і Володимира Путіна.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: