• Головна
  • Новини
  • Росія атакувала Україну 71 безпілотником: 6 влучань, 52 дрони знешкодили

25.06.2025, 09:59

Росія атакувала Україну 71 безпілотником: 6 влучань, 52 дрони знешкодили

Від вечора 24 червня російська армія атакувала Україну 71-м ударним БпЛА типу Shahed і безпілотником-імітатором різних типів, зафіксовано 6 влучань, водночас 52 дрони вдалося знешкодити.

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ в Telegram.

Дослівно ПС: "Станом на 9:00 протиповітряною обороною знешкоджено 52 ворожі БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півдні та півночі країни. 32 – збито вогневими засобами ураження, 20 – локаційно втрачені/подавлені РЕБ".

Зазначається, що були влучання у 6 локаціях на Одещині, Сумщині та Харківщині.

Загарбники запускали дрони з напрямків російських міст Брянськ, Міллерово, Курськ та Приморсько-Ахтарськ та з мису Чауда, що в тимчасово окупованому Криму.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: