Російський дизайнер, блогер і мандрівник Артемій Лебедєв висміяв вибух в десятиповерховому будинку по вул. Крушельницької в Києві, в результаті якого загинуло п'ятеро людей.
Ролик опубліковано на його офіційному YouTube-каналі, пишуть Букви.
Лебедєв “пожартував”, що вибух в будинку стався з вини “російського газу”.
“Вибух в житловому будинку в Києві: зруйновані кілька поверхів, є жертви. Ну пи*дануло там, треба сказати, знатно, винесло кілька поверхів, у якоїсь квартири взагалі підлога відвалилася, тільки стіни залишилися. Коротше, я думаю, бл*ть, що будинок цей треба буде знести. Просто не уявляю собі, як будинок цей можна реконструювати. Кажуть, що там – на кухні вибухнув газ, я припускаю, що це був російський газ і чекаю тепер версію української влади про те, що російський газ – диверсант – підриває будинки мирних жителів в Києві”, – сказав він.
Нагадаємо, 21 червня о 10:00 в десятиповерховому будинку на вул. Крушельницької у Києві стався потужний вибух, внаслідок якого пошкоджено перекриття кількох поверхів. Незабаром стало відомо про загибель однієї жінки. Пізніше кількість жертв зросла до трьох.
На місці ліквідації наслідків вибуху загалом рятувальники знайшли тіла 5 загиблих.
Частину постраждалих мешканців багатоповерхівки на Позняках відселили в школу-інтернат.
Київська влада готова виділити 30 млн гривень мешканцям будинку по вул. Крушельницької, де напередодні стався вибух. Гроші підуть на вирішення квартирного питання жителів.
За темою
- На Харківщині з мінно-вибуховими травмами «швидка» забрала двох дітей – ДСНС
11.11.2024, 23:16
- Туреччина підтвердила вибух у Чорному морі біля берегів Румунії
06.10.2023, 20:05
- У день міста в російському Курську пролунав потужний вибух
24.09.2023, 13:26
- На Львівщину летіло 18 «шахедів», - ОВА
19.09.2023, 09:20
- Троє людей загинули внаслідок обстрілів Сумщини
19.05.2023, 16:07
Обговорення
Суспільство
ТОП
Правоохоронці затримали зловмисників, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми