02.03.2022, 13:53
Російська делегація прибуде на місце нового раунду переговорів ввечері 2 березня
Російська делегація прибуде на місце нового раунду переговорів ближче до вечора 2 березня й буде готова до зустрічі з представниками України.
Про це заявив прессекретар президента рф Дмитро Пєсков, пише «ТАСС», передає Громадське.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав Путіна сісти за стіл переговорів, щоби зупинити загибель людей, ще в обід 25 лютого. Але до того МЗС рф висувало умови для перемовин: вимагало, щоб українські військові склали зброю.
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зауважував, що російська сторона намагається завести переговори в глухий кут ще до їх початку.
Далі в Кремлі заявили, що російська делегація прибула до Білорусі на перемовини з представниками України. Проте Зеленський наполягав, що переговори на території Білорусі неможливі і пропонував країни, з території яких не летять ракети.
Врешті домовилися, що українська делегація зустрінеться з російською без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні, у районі річки Прип'ять. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що Україна проводить переговори з росією, щоб послухати, що та скаже про повномасштабну війну, і наголосив, що ніхто капітулювати не збирається.
За підсумками першого раунду переговорів сторони визначили низку пріоритетних тем, щодо яких «намітилися певні рішення». Заради того, щоб ці рішення наблизити до втілення, представники країн повернулися до своїх столиць для консультацій, як повідомили в ОП.
Утім, ввечері 28 лютого, одразу після завершення переговорів, росія знову завдала по Україні ракетних ударів, які призвели до поранень серед мирного населення.
Українська влада поки що нічого не коментувала про ймовірний другий раунд переговорів 2 березня.
Як пише «Українська правда» з посиланням на своє джерело в українській розвідці, президент-втікач Віктор Янукович наразі перебуває в Мінську, і Кремль готує його до спецоперації, щоб спробувати оголосити «президентом України».
За темою
- Справедливість є, і за неї варто боротися – Юлія Тимошенко про результати судового засідання
15.04.2026, 16:55
- Кая Каллас заявила в ООН про руйнування світового порядку через війни в Україні та на Близькому Сході
14.04.2026, 09:26
- Бельгія та Норвегія затримують передачу частини винищувачів F-16 Україні
12.04.2026, 21:34
- У Швеції затримали судно з Росії через скидання вугілля в море
12.04.2026, 15:22
- ЄС може позбавити Сербію €1,5 млрд: у Брюсселі занепокоєні курсом Белграда
10.04.2026, 17:40
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
Генштаб: За минулу добу Росія втратила ще 1080 військових у війні проти України
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми